Ми відсвяткували 35-річчя благодатної присутності Богородиці в Меджуґор’ї. Серед різних свідчень паломників, які приїхали до Меджуґор’я з усього світу, ми нерідко могли чути: «Я скуштував Неба на землі. Це сталося під час Служби Божої в Меджуґор’ї. Дійсно, це місце, де Небо торкається землі. Я відчув Божу любов, плакав, як мала дитина, від пізнання того, як Бог любить мене…»
Божа любов шукає нашої любові й знаходить відповідь у присутності Марії. Кожен прихід Діви Марії до нас на землю — це поцілунок Божої любові й визнання «люблю Тебе». «Найкрасивіше послання Діви Марії, коли Вона нам скаже: «Я люблю вас, Я даю вам Свою любов», — говорить візіонерка Марія Павлович. А найважче послання: «Передавай Мою любов іншим».
Об’явлення Марії, послання, молитва, присутність — це продовження проявів Божої любові до людини. У Старому Завіті ми знаходимо драматичні моменти: коли обрані Богом сходять з істинного шляху, Він посилає до них пророків.
Приходом Ісуса на землю і Його смертю на хресті Бог доводить найбільшу любов до людини. У сучасні дні Він посилає до нас Марію — Царицю миру, щоб Вона нагадала все те, що сказав Її Син. Марія приходить, щоб допомагати нам, тому що ми вступили в майбутнє без Бога. І вона сильно і так просто показує, що нам необхідно робити в цей час: «Моліться, дорогі діти, і живіть за Божими заповідями, щоб вам було добре на землі». Її слова з сьогоднішнього послання є відлунням слів Ісуса: «Хто любить Мене, буде зберігати Мої заповіді». Просто показує, що нам необхідно робити в цей час: «Моліться, дорогі діти, і живіть за Божими заповідями, щоб вам було добре на землі». Її слова з сьогоднішнього послання є відлунням слів Ісуса: «Хто любить Мене, буде виконувати Мої заповіді».
Катехизм Католицької Церкви вчить нас: «Коли Ісусу задають питання: «Учителю, котра заповідь найбільша в Законі? Він же промовив йому: Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою. Це найбільша й найперша заповідь. А друга однакова з нею: Люби свого ближнього, як самого себе. На двох оцих заповідях увесь Закон і Пророки стоять» (Мт. 22, 37-40). Десять Заповідей слід тлумачити у світлі цієї подвійної та єдиної заповіді любові, яка є повнотою Закону. Бо заповіді: «Не чини перелюбу», «Не вбивай», «Не кради», «Не пожадай», і всякі інші заповіді містяться у цьому слові: «Люби твого ближнього, як себе самого». Любов ближньому зла не чинить. Любов, отже, —виконання закону» (Рим. 13, 9-10).
Об’явлення Діви Марії в наші дні стали більш інтенсивними, ніж раніше. Вона приходить у драматичні моменти людської історії, як Цариця пророків, щоб закликати нас на шлях навернення, а значить — любові. Так, як було у Фатімі та інших місцях явлінь, так і в Меджуґор’ї — це завжди заклик на повернення до Бога.
«Відкрийте ваші серця для благодаті, яку вам дає Бог через Мене так, як квітка відкривається теплим променям сонця. Будьте молитвою і любов’ю для всіх тих, котрі далеко від Бога та Його любові. Я з вами і за всіх вас заступаюся перед Моїм Сином Ісусом, і люблю вас безмірною любов’ю»(25.04.2014).
«…Бог обрав вас, маленьких, щоб здійснити Свої великі задуми. Діти мої, будьте смиренними. Через ваше смирення Бог своєю мудрістю з ваших душ зробить вибрану оселю. Освітлюватимите її добрими ділами…» (2.12.2008).
У Маріїній школі відповісти на Божу любов любов’ю означає стати маленькими, закохатися в Її смиренність і дозволити Богу діяти. За заступництвом Марії за нас можна заповнити цю землю любов’ю — Її особливим, материнським і ніжним чином: конкретно і максимально. Будьмо витривалими, молімося за здійснення Її планів так, як того бажає наша Цариця.
Молитва:
Маріє, сьогодні в присутності всього Небесного Царства я вибираю Тебе за свою Матір і Царицю. У повному підпорядкуванні й любові посвячую тобі своє тіло й душу, свої внутрішні та зовнішні дари, а також цінність своїх минулих, теперішніх і майбутніх добрих учинків. Я даю Тобі повне і необмежене право володарювати наді мною й над усім, що належить мені, без винятку, з волі Твоєї, для більшої Божої слави зараз та в вічності. Амінь.