⁨У школі Богородиці⁩

Дорогі друзі,
давайте залишимось під проводом Цариці Миру у Її школі, роздумуючи над Її посланнями у світлі Божого Слова.
Щодня ми пропонуємо вам прослухати короткий аудіозапис (приблизно 2 хвилини).
Ви можете приєднатися до групи “У школі Богородиці” на Viber, натиснувши на посилання:
https://invite.viber.com/?g2=AQBwHx0fr46DWEvDhwi%2FYLwlTFEuDNGpFwt05EQ0a4TNIWXKHlbIorHdfJA%2B%2BSdC
і кожного ранку, вам надходитиме аудіозапис

Світло Марії

Щоденні короткі аудіозаписи з посланням Богородиці і молитвою.

Дев’ятниця перед Різдвом: 9 день

9 ДЕНЬ – МОЛИТВА МАРІЇ

«Величає душа Моя Господа, і дух мій радіє в Бозі, Спасі Моїм, бо Він зглянувся на покору слугині Своєї; ось бо віднині ублажатимуть мене всі роди» (Лк. 1: 46-48).

Із серця й вуст Марії виходить молитва, у якій Вона прославляє й вихваляє Господа. Усе Її життя є прославою й хвалою Бога. Вона – наша вчителька молитви. Вона – Мати, що знає силу молитви. Тому Вона неустанно закликає нас до молитви й молиться разом із нами й за нас: «Дорогі діти! … Я день у день молюся за вас і хочу вас щораз більше й більше наблизити до Бога, та не можу, якщо ви цього не хочете» (25.01.1988); «Я молюся за вас перед Богом і прошу вашої відданності Богові» (25.11.1989).

(о. Любо Куртович, OFM)

«Дорогі діти! Закликаю вас: у цей час особливо моліться, щоби пережити радість зустрічі з Новонародженим Ісусом. Дорогі діти, Я хочу, щоб ви пережили ці дні так, як Я їх переживаю. З радістю хочу вести вас і показати радість, у яку хочу привести кожного з вас. Тому, дорогі діти, моліться й віддайтеся Мені повністю. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик» (11.12.1986).

Молитва Марії – це пісня прослави й боротьба за наші душі. Молитва з Марією творить чуда. Заклик до молитви – це найчастіше Її послання. Марія говорить нам про силу молитви: «У молитві пізнаєте найбільшу радість і вихід з усякої незгоди, що є безвихідною» (28.03.1985); «Хто молиться, не боїться майбутнього… у нього є надія та милосердна любов… він бачить світло»; «Моліться серцем, молитва творить чуда в людських серцях й у світі».

Маріє, в одному з  різдвяних послань Ти звернула нашу увагу, кажучи: «Ви поспішаєте, ви збираєте, але без благословення. Ви не молитесь!» 

Допоможи нам зупинитися, не поспішати, розпізнати, усвідомити, що багато з того, що відбуватиметься, залежить від наших молитов.

Заступайся за нас, щоб молитва стала для нас радістю, оскільки Ти цього й хочеш. Підготуй наші серця до народження Ісуса. Ми просимо, щоб здійснювалися Твої наміри й плани миру. Амінь.

Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво. Молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід визволи нас, єдина чиста й благословенна. Владичице наша, Захиснице наша, Заступнице наша, Утішителько наша! Із Сином Твоїм примири нас, Синові Твоєму доручи нас, Синові Твоєму віддай усіх нас. Амінь.

Царице миру, молися за нас!

«Світло Марії»

Дев’ятниця перед Різдвом: 8 день

8 ДЕНЬ – ПОСЛУХ МАРІЇ

«Ось я покладаю сьогодні перед вами благословення й прокляття; благословення, коли будете слухатися заповідей Господа, Бога вашого, що заповідаю вам сьогодні; прокляття, коли не будете слухатися заповідей Господа, Бога вашого, і звернете з дороги, яку заповідаю вам нині, та підете за іншими богами, яких не знаєте» (Втор. 11: 26-28).

Марія послушна й коли Їй не все зрозуміло. Так, Вона послушна біля Хреста, де покірно приймає на Себе нову роль – роль матері, Матері Церкви, а значить, і заступниці, захисниці  «синів» Христових.

 На відміну від непослушної Єви, яка породжує смерть, Марія народжує життя. Усім жінкам і всім вірним Марія показує, на що здатен правдивий послух: він несе в собі Бога, він плідний, він творить і помножує довкіл себе добро.

(о. Любо Куртович, OFM)

«Дорогі діти! Хочу вас день у день зодягати у святість, доброту, послух і Божу любов, щоб день у день ви були кращими й більш підготовленими для свого Господа. Дорогі діти! Слухайте й проживайте Мої послання. Я хочу вас вести. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик» (24 жовтня 1985 р.)

Господь посилає до Марії Архангела Гавриїла, який звіщає Їй, що Вона стане Матір’ю Спасителя. Марія відповідає: «Ось Я Господня слугиня: нехай зі Мною станеться по Твоєму слову!» (Лк. 1: 38).

Марія надихає нас Своїм досконалим послухом волі Небесного Отця. Вона каже нам: «Я з вами, допоки Всевишній дозволяє Мені»; «Бог дозволяє Мені бути з вами»; «Послухайте Мене й живіть за Моїми посланнями», «Моліться, моліться, моліться й робіть те, до чого спонукає вас Дух Святий»; «Я люблю вас і хочу всіх вас привести на Небеса»; «Якщо ви не будете молитися, не будете смиренними й слухняними посланням, які даю вам, Я не зможу вам допомогти…»

Послухати Тебе, Маріє, означає зробити все, що говорить нам Ісус – жити за Євангелієм. Ти кажеш: «Я не важлива, Я веду вас до Мого Сина». Тому ми знову й знову повторюємо молитву віддання «Totus tuus Maria» і знаємо, що Ти будеш вести нас правильним шляхом.

Укривай нас Своїм послухом, допомагай нам відкривати серця для народження в них Ісуса. Разом із Тобою ми просимо Господа, аби здійснювалися Твої наміри й плани миру. Амінь.

Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво. Молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід визволи нас, єдина чиста й благословенна. Владичице наша, Захиснице наша, Заступнице наша, Утішителько наша! Із Сином Твоїм примири нас, Синові Твоєму доручи нас, Синові Твоєму віддай усіх нас. Амінь.

Царице миру, молися за нас!

«Світло Марії»