⁨У школі Богородиці⁩

“Дітоньки, лише молитвою та постом можуть зупинитись і війни.”
Послання Богородиці, 25 лютого 2003., Меджуґор’є

Дорогі друзі,
давайте залишимось під проводом Цариці Миру у Її школі, роздумуючи над Її посланнями у світлі Божого Слова.
Щодня ми пропонуємо вам прослухати короткий аудіозапис (приблизно 2 хвилини).
Ви можете приєднатися до групи “У школі Богородиці” на Viber, натиснувши на посилання:
https://invite.viber.com/?g2=AQBwHx0fr46DWEvDhwi%2FYLwlTFEuDNGpFwt05EQ0a4TNIWXKHlbIorHdfJA%2B%2BSdC
і кожного ранку, вам надходитиме аудіозапис

Світло Марії

Щоденні короткі аудіозаписи з посланням Богородиці і молитвою.

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 9 день

9, Серце Ісуса – Серце нашого милосердного Первосвященника.
Священник – посередник між Богом і людьми. Він приносить Богові жертви й молитви людей, підносить їхні наміри та вділяє їм благодаті, прощення, допомоги й розради. Молімося за наших духовних отців, щоб вони були священниками по Серцю Ісуса. Ісус є нашим Первосвященником, уже в образі Мелхиседека: “Ти – священник навіки, за чином Мелхиседека” (Євр. 5:6). Він має милосердне серце.
“Бо ми не маємо такого архиєрея, який не міг би співчувати нашим недугам…” (Євр. 4:15). Святий Павло підкреслює, що нам необхідно було мати Первосвященника – святого, невинного, непорочного, піднесеного вище від небес, який спасає всіх, хто прибігає до нього.
Ісус Христос приносить Отцеві найприйнятнішу жертву – саму Кров Свого Серця. Отже, коли Ісус має найкраще Серце Первосвященника, ми присвячуємо Йому наші молитви й жертви, дозволяємо Йому з’єднати їх зі Своєю безмежною жертвою, піднести їх Отцеві й виконати те, що ми просимо. Він здійснює своє священниче служіння на кожній Святій Месі: “Мавши, отже, великого архиєрея, що вже пройшов небо, Ісуса, Божого Сина… Приступім, отже, з довір’ям до престолу благодаті, щоб отримати милость і знайти благодать на своєчасну поміч ” (Євр. 4:14,16).
Послання Богородиці, 25 листопада 2004., Меджуґор’є.
“Дорогі діти! У цей час усіх вас закликаю молитися в Моїх наміреннях. Особливо, дітоньки, моліться за тих, котрі ще не пізнали любові Божої та не шукають Бога-Спасителя. Ви, дітоньки, будьте Моїми простягнутими руками і вашим прикладом наблизьте їх до Мого Серця та Серця Мого Сина. Бог нагородить вас благодатями та всяким благословенням. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 8 день

8 день Дев’ятниці до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії.

Серце Ісуса – Серце нашого Доброго Пастиря.
Сам Господь Ісус говорить нам про це: “Я — добрий пастир. Добрий пастир життя своє за овець покладе” (Йо. 10:11). З Його слів переконуємося, що Серце Ісуса – це серце турботливого, пильного, завжди готового прийти на допомогу своїм овечкам пастиря. Ти, мабуть, вже досвідчив це на Собі. Добре Серце Ісуса спонукало Його йти за тобою, коли ти блукав злими шляхами; кликати за тобою голосом Своєї благодаті, спонукати тебе повернутися на добру дорогу. Коли ти нарешті послухався, Він знайшов тебе, узяв на Свої милосердні руки, приніс до Своєї овечої кошари, омив рани твоєї душі Своєю Кров’ю і зцілив тебе.
Його добре Серце спонукало Його віддати Своє життя за тебе, щоб ти жив і мав гідність Божої дитини. Його Серце привело тебе до живої води, коли Він щедро навчав тебе Слова Божого, коли напував й живив тебе Своєю власною плоттю і кров’ю.
Він скрізь випередив тебе, Своїм прикладом і солодкими словами кличе тебе за Собою, щоб ти більше не заблукав, щоб Він урятував тебе від шляху, який веде до вічної безодні. Він охороняє тебе вдень і вночі у Пресвятих Дарах. І Він не перестане цього робити, поки не введе тебе до Раю Своїх вибраних.
Запам’ятай також ці слова Доброго Пастиря: “Вівці мої голосу мого слухаються, і я їх знаю: вони за мною слідують” (Йо. 10:27). Покажи також, що ти знаєш серце твого Доброго Пастиря, що ти йдеш за ним, що ти слухаєш його голосу: ” Коли спраглий хтось, нехай прийде до мене і п’є!” (Йо. 7:37). “Прийдіть до Мене всі, і Я облегшу вас”. Покладайся на Нього, біжи до Нього, коли тебе обтяжує якась біда. Покажи Йому свою рану, Він допоможе тобі й вислухає твоє прохання.
Пастирю добрий, Хлібе наш правдивий! Помилуй нас, Ісусе милосердний.

Послання Богородиці 25 вересня 2009 р., Меджуґор’є.
“Дорогі діти, радісно й витривало працюйте над своїм наверненням. Жертвуйте всі свої радості та смутки Моєму Непорочному Серцю, аби Я могла вас усіх вести до Мого Найдорожчого Сина, щоб у Його Серці знайшли радість. Я з вами, щоб вас навчати й вести до вічності. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 7 день

7 день
Серце Ісуса – Серце нашого найвірнішого Заступника перед Небесним Отцем.
Коли нас обтяжують турботи, коли ми безпорадні й шукаємо допомоги, то покладаймося на добре Серце Ісуса, Серце нашого Заступника, яке так полюбило нас, що було готове дати Себе пробити заради нас.
Воно заступається за нас перед Отцем і випрошує для нас прощення, сплачує наші борги. Ми усвідомлюємо свою гріховність, про що читаємо в Першому посланні апостола Йоана: «Коли ми кажемо, що гріха не маємо, то ми самих себе обманюємо, і правди в нас немає. Якже ми визнаємо гріхи наші, то Він – вірний і праведний, щоб нам простити гріхи наші й очистити нас від усякої неправди» (1: 8-9). Подібно каже апостол Павло в Посланні до Римлян: «Хто буде винуватити вибраних Божих? Бог – Той, що оправдує; хто ж той, що засудить? Христос Ісус, Який умер, ба й воскрес, що по правиці Божій, — Він заступається за нас» (8: 32-34).
Отже, з довірою прибігаймо до Серця Ісуса, віддаваймо Йому все, що нас турбує, особливо те, про що ми молимося в цій дев’ятниці.
Послання Богородиці, 25 січня 2004 р.,Меджуґор’є.
“Дорогі діти! І сьогодні вас закликаю до молитви. Моліться, дітоньки, в особливий спосіб за всіх тих, які не пізнали Божої Любові. Моліться, щоб їхні серця відкрилися й наблизилися до Мого Серця та Серця Мого Сина Ісуса, щоб Ми могли їх переобразити на людей миру й любові. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 6 день

6 день
Дев’ятниці до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії.

Серце Ісуса – Серце нашого найулюбленішого Учителя.

Це велике полегшення і справжня розрада в скорботах, якщо ми вже знаємо й розуміємо, як прийняти та нести даний нам хрест. Цього мистецтва нас навчає Ісус Христос. Дотримуйся його вчення. Ти побачиш, що навіть якщо твій хрест не буде знятий із тебе, ти все одно незабаром відчуєш себе краще.
Він Сам запрошує тебе: “Навчіться від Мене, бо Я лагідний і сумирний серцем” (Мт. 11:29). Щоб легше привернути тебе до Себе, Він показує тобі Своє Серце. Воно сумирне, добре, мовчазне. Він не тиран, який безжально гнобить, б’є. “Ярмо бо моє любе і тягар мій легкий” (Мт. 11:30), – так запевняє нас Його Серце. Покірне, яке не зневажає тебе, але високо шанує, понижується до тебе, як добрий учитель до дитини, жаліючи її слабкості. Це доброзичливе Серце. Через спіткаючі тебе страждання, воно бажає тільки добра. Якщо Він посилає його тобі за твої гріхи, то хоче, щоб ти уникнув більших скорбот. Якщо ти праведний, Він посилає тобі ці хрести лише для того, щоб дати  можливість здобути більші заслуги. Його  до цього спонукає любов, щоб ти побачив, як треба нести свій хрест, ради твого спасіння.

Тому візьми свій хрест і йди за ним із терпеливістю та відданістю Його найсвятішій волі, і витривай у цьому до кінця. Якщо ти ще не дуже добре знаєшся на цьому, попроси доброго Учителя навчити тебе й дати тобі необхідну силу. Бо Він дбає про те, щоб ти робив кроки вперед у хресній школі й таким чином досягнув щедрої нагороди – вінця життя.
Послання Богородиці, Цариці миру 25 травня 2004 р., Меджуґор’є.
“Дорогі діти! І сьогодні вас заохочую посвятитися Моєму Серцю й Серцю Мого Сина Ісуса. Лише так ви будете кожного дня більше Моїми й будете все більше заохочувати одне одного до святості. Так радість пануватиме у ваших серцях, і ви будете носіями миру та любові. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 5 день

5, Серце Ісуса – Серце нашого наймилосерднішого Відкупителя.
Усі наші страждання, усі наші печалі на землі походять від гріха, який є неприятелем Бога. Віра вчить нас, що Ісус Христос прийшов у світ, щоб зняти з нас гріх і його сумні наслідки, щоб знову примирити нас із Богом і вибороти для нас Його прихильність. До цього Його спонукала лише любов Його Серця.
Ця любов спонукала Його зійти з небес на землю, стати людиною, щоб шукати наші серця, які відвернулися від свого Творця і загубилися в безодні гріха.
Ця любов спонукала Його йти тернистими дорогами й стежками, шукаючи загублених овець, щоб повернути їх до Свого стада.
Ця любов спонукала Його провести все Своє життя в стражданнях і нещасті, щоб дати нам приклад терпіння, щоб полегшити наші скорботи в цій долині сліз.
Любов прибила Його до хреста, обсипала ранами все Його тіло, висмоктала всю Його кров, потекла потоками на цю землю, щоб змити з неї безмірну провину й прокляття гріха.
Ця любов навіть після смерті відкрила нам Своє Серце, щоб ми могли знайти в Ньому притулок, у скорботах – полегшення, у спокусах – силу, у життєвій боротьбі – перемогу.
Дорогий християнине, зроби так, як зробив апостол Тома. Уклади свої пальці в рани твого Відкупителя, а руку – у рани Його Серця. Ти напевно майже відчуєш своїми руками, як ніжно Він дбає про твоє відкуплення і як милосердно Його Серце ставиться до тебе. Ось чому, щоб допомогти тобі зараз, не має більше страждати, але сказати одне слово, тільки захотіти, і ти будеш звільнений від того, що тебе мучить. Щоправда, лише настільки, наскільки це може послужити тобі на добро. Але довірся! Коли Він так багато зробив для твого спасіння, чи міг би Він тепер утаїти від тебе якусь дрібницю, – якщо тільки це справді для спасіння  твоєї душі?
Серце милосердне, на тебе покладаю всю свою надію. Через свою неміч усього боюся, а через Твою доброту на все сподіваюся.

Послання Богородиці, 25 червня 2013., Меджуґор’є.

“Дорогі діти! Із радістю в серці всіх вас люблю й закликаю вас наблизитися до Мого Непорочного Серця, щоб Я могла вас іще більше наблизити до Мого Сина Ісуса, щоб Він дав вам Свій мир і любов, які є поживою для кожного з вас. Дітоньки, відкрийтеся молитві, відкрийтеся Моїй любові. Я ваша Мати й не можу лишити вас самих у блуканні та в гріху. Дітоньки, ви покликані бути Моїми дітьми, Моїми улюбленими дітьми, щоб Я могла всіх вас віддати Моєму Синові. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 4 день

4, Серце Ісуса – Серце нашого найвірнішого Друга.
Сам Ісус Христос сказав, що Він хоче бути нашим Другом і що Він має Серце Друга.
“Тож слугами вже не називатиму вас: слуга не відає, що його пан робить. Називаю вас друзями, бо все я вам об’явив, що чув від Отця мого” (Йо. 15:15). А хіба Господь Ісус через Свою Церкву не об’явив нам також усіх таємниць Свого Серця, усіх правд, намірів і прохань для нашого спасіння? Хіба Він тоді не ставився до нас, як до друзів, і хіба не ставиться так і до тебе, виявивши тобі стільки довіри?
Одного разу Ісус сказав: “Ніхто неспроможен любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає” (Йо. 15:13). Отже, немає кращого друга, ніж той, хто вмирає за свого друга. І це те, що Ісус зробив для кожного з нас. Він віддав Своє життя за тебе й зробив це в найжорстокіших муках. Тому не сумнівайся в любові та вірності Його дружнього Серця.
Пам’ятай також, що самі Його противники називали Його приятелем грішників, бо Він приймав їх доброзичливо й хотів привести їх до Бога. Ось і ти, якщо любиш правду, маєш бути зарахований до грішників. І хіба Він ставився до тебе менш приязно, коли стільки разів напучував тебе, щоб ти виправився, відпускав тобі гріхи, примиряв тебе з Отцем, навіть садив за свій стіл і стільки разів годував тебе власною плоттю? Тому ти не можеш приховати, що Він має до тебе справді приязне Серце. Шануй Його, отже, як друга, як найбільшого захисника твого життя, поклади всю свою довіру на Його доброзичливе Серце й стався до Нього так, як справжній друг ставиться до найкращого приятеля.
Послання Богородиці 25 жовтня 2003 р., Меджуґор’є.
“Дорогі діти! Знову вас закликаю, щоб посвятилися Моєму Серцю й Серцю Мого Сина Ісуса. Бажаю вас, дітоньки, усіх привести на дорогу навернення та святості. Лише так, через вас, можемо привести чимбільше душ на шлях спасіння. Не зволікайте, дітоньки, але всім серцем скажіть: “Я прагну допомогти Ісусові та Марії, щоб якнайбільше братів і сестер пізнали дорогу святості”. Так ви відчуєте задоволення від того, що ви приятелі Ісуса. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 3 день

3,Серце Ісуса – Серце твого люблячого брата.
Символ віри полягає в тому, що Ісус Христос є нашим братом. Той самий Небесний Отець є Отцем і для нього, і для нас. Він є Отцем із якоїсь причини. Ісус Христос – справжня людина, така ж, як і ми. Але Бог є Отцем усіх людей, як ясно пояснює святий Павло у своєму посланні до Ефесян (3:15): “Від Нього бере ім’я все отцівство на небі й на землі”. Ісус – істинний Син Божий, і ми, через хрещення, є дітьми того ж Бога. Ісус Христос – між багатьма братами був первородний (Рим. 8:29). Тому якщо Ісус Христос є нашим братом, Він також має братерське серце до нас.
У цьому проявляється справжня любов до нас. Він учить нас називати Його Отця нашим Отцем, ба більше, саме через Нього ми стаємо дітьми Його Отця. «Бо той, що освячує, і ті, що освячуються, усі від одного. Тому й не соромиться називати їх братами, коли каже: «Я звіщу ім’я твоє моїм братам» (Євр. 2:11). І оскільки Він любить нас як братів і хотів допомогти нам братньою любов’ю, то став подібним до нас у всьому. Він був готовий терпіти біль і страждання, як і ми, щоб ще більше змилосердитися над нами. Тому мусів бути в усьому подібний до братів, щоб стати милосердним… Тому, власне, що страждав і Сам був випробуваний, Він може допомогти тим, що проходять через пробу (Євр. 2:17). Він хоче нарешті по-братньому поділитися з нами надбанням Отця, спадщиною, вічним блаженством, щоб одного дня ми всі могли оселитися разом із Ним у Його Отця.

Скажи мені, чи може брат виявити більше любові, більше добра до брата, ніж Ісус показав нам? Хіба Його Серце не є по-справжньому братерським щодо тебе?
З люблячим братом ми розмовляємо щиро. Коли ми заборгували й він має чим заплатити, просимо його допомогти нам; якщо ми розгнівали батька, просимо доброго брата знову прихилити його до нас і випросити прощення; коли ми потрапляємо в якусь біду, ідемо благати брата, з упевненістю очікуючи, що він допоможе нам, наскільки це буде можливо. Так само чини й ти зі своїм безмежно добрим братом Ісусом Христом. Пригорни його до свого Серця і скажи йому, що ти його брат, а Він твій.
Послання Богородиці 25 жовтня 1996р., Меджуґор’є.
“Дорогі діти! Сьогодні вас закликаю відкритися Богові-Творцеві, щоб вас міняв. Дітоньки, ви дорогі Мені, і всіх вас люблю та закликаю вас бути ближчими до Мене, і щоб ваша любов до Мого Непорочного Серця була палкішою. Хочу вас обновляти й провадити Своїм Серцем до Серця Ісуса, що й сьогодні за вас терпить і закликає вас до навернення та обнови. Через вас бажаю обновити світ. Зрозумійте, дітоньки, що ви сьогодні сіль землі та світло світу. Дітоньки, закликаю вас та люблю, і в особливий спосіб прошу: наверніться! Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 2 день

2, Серце Ісуса – Серце нашого найкращого Отця.
Усе, що люблячий батько робить зі своїми дітьми, Ісус робить із нами й для нас. Тому ми можемо справедливо сказати, що Ісус має до нас батьківське серце.
Батько дає дітям природне життя, піклується про їжу й пиття, відводить від своїх чад небезпеку, захищає від злих людей, допомагає їм у важкій праці. Коли вони хворіють, дбає про їхнє здоров’я, утішає, коли їх щось засмучує; коли вони провинилися, докоряє їм, щоб стали кращими. Нарешті, перед смертю він залишає їм у спадок своє майно.
Скажи мені, хіба твій Спаситель, Ісус Христос, не зробив і не робить того самого з тобою? Кому ти дякуєш за надприродне життя благодаті? Хто зробив тебе Божою дитиною? Чи не Ісус Христос Своїми стражданнями й кривавою смертю? Хіба Він не дає тобі Своє Пресвяте Тіло як їжу і Свою Кров як пиття? Хіба Він не заплатив великої ціни за твої гріхи, щоб відкупити тебе? Чи не зберіг Він тебе аж до цього дня від вічного прокляття, що загрожувало тобі? І коли ти впадав у гріхи, хворів душею або помирав для життя вічного, хіба Він не зціляв тебе й не обдаровував у Таїнстві Покаяння новим надприродним життям? І коли Він посилає тобі недуги, щоб відвернути тебе від гріховних шляхів, щоб ти не зазнав вічної кари, чи не в такий спосіб Він показує тобі Своє Батьківське Серце, сповнене любові? Бо кого Господь любить, того карає, і б’є кожного сина, якого приймає… А якого сина не бив батько, не карав? (Євр. 12:6). Нарешті, хіба Він не дав тобі у спадок Своє Царство, щоб ти був Його спадкоємцем і співспадкоємцем?
Тож визнай, що Серце Ісуса – це справді Серце твого найкращого Отця, а тому з дитячою вдячністю, любов’ю й довірою взивай до Нього про допомогу.
Послання Богородиці 25 серпня 1993 р., Меджуґор’є.
“Дорогі діти! Хочу, щоб ви зрозуміли, що Я ваша Мати, що хочу вам допомогти та закликати вас до молитви. Лише через молитву ви можете зрозуміти й прийняти Мої послання та втілити їх у життя. Читайте Святе Письмо, живіть ним і моліться, щоб ви зрозуміли знаки цього часу. Це особливий час. Тож Я з вами для того, щоб наблизити вас до Мого Серця й Серця Мого Сина Ісуса. Дорогі дітоньки, хочу, щоб ви були дітьми світла, а не темряви. Тому живіть тим, що вам говорю. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 1 день

Дорогі друзі! Миру й добра вам!
Запрошуємо вас до молитви Дев’ятниці до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії.
Пожертвуймо її для нашого спільного наміру – за досвід Божої любові для грішників і за наші особисті наміри.

1 ДЕНЬ
Ісус Христос, у Якого ти шукаєш допомоги, – правдивий Бог, тобто любов Самого нашого Бога. Проте ми знаємо про Божу любов, що Він любить усе, що створив. Ти теж Боже творіння. Отож можна сказати напевно: Ісус Христос, правдивий Бог, також любить тебе й чинить тобі добро. Тому не сумнівайся, що Божественне Серце прихильне до тебе.
Ми знаємо про Божу любов, що вона всемогутня і може зробити все, що захоче. Тому Найсвятіше Серце може позбавити тебе всіх твоїх страждань зараз, а також дати тобі бажану благодать. Це залежить від Його святої волі. Ми знаємо про Божу любов, що Господь не хоче, щоб грішник помер, але щоб він навернувся та жив. Тому сміливо, з великою довірою йди до Його Серця, яке любить тебе, яке вседостатнє, щедре та повне милосердя. Якщо те, про що ти просиш, корисно тобі, Він не відмовить тобі у твоєму проханні (тепер станьмо на коліна й помолімося цією молитвою):
Милосердне та щедре Серце Ісуса!
Я смиренно закликаю, вихваляю, прославляю і люблю Тебе. Прошу тебе про прощення всіх гріхів, недоліків та помилок, які я здійснив за все своє життя і якими обманув Тебе, Твоє Батьківське Серце, що любить найбільше. Обіцяю з допомогою Твоєї благодаті, що не ображу Тебе, кохане й гідне Серце, жодним гріхом, принаймні тяжким. Сподіваючись на Твою нескінченну доброту та милосердя, я шукаю в Тебе притулку в моїй нужді…
Ми молимося за зустріч із Божественною любов’ю для грішників і за наші особисті наміри (тут подумайте, про що ви просите, а потім продовжуйте).

Я віддаю Тобі мої потреби, мої тривоги; приношу Тобі мої прохання і
щиро прошу Тебе через Непорочне Серце Твоєї Пресвятої Матері, а
також святих покровителів прошу милостиво вислухати моє прохання, як
Ти вже вислухав тисячі прохань у їхніх мирських та душевних стражданнях, і як Ти обіцяв Своїм шанувальникам. Я також довіряю потреби всіх моїх ближніх Твоїй безмежній милості. Найсвятіше Серце Ісуса, будь нашим спасінням та допомогою повсякчас, а особливо в годину нашої смерті. Амінь.
Серце Ісуса, я довіряю Тобі!
(Тепер помоліться літанію до Найсвятішого Серця Ісуса).
Послання Богородиці, 25 липня 1999., Меджуґор’є.
“Дорогі діти! І сьогодні радію з вами й усіх вас закликаю до молитви серцем. Закликаю вас, дітоньки, щоб тут зі мною всі дякували Богові за благодаті, які вам дає через Мене. Бажаю, щоб ви зрозуміли, що тут хочу створити не лише місце молитви, але й зустрічі сердець. Хочу, щоб Моє, Ісусове й ваше серце перемінилися в одне серце любові та миру. Тому, дітоньки, моліться й радійте всьому, що Бог чинить тут, незважаючи на те, що сатана викликає чвари та немир. Я з вами й проваджу вас усіх дорогою любові. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.