Про спільноту

СПІЛЬНОТА «СВІТЛО МАРІЇ» –  приватне об’єднання вірних. Члени спільноти хочуть через наслідування життя Богородиці приносити Світло – Ісуса – сучасному світові, молитися та жертвувати за здійснення Божих планів спасіння через Богородицю в цей час.

Приклад життя Марії спонукає нас до різних форм євангелізації. Члени спільноти прагнуть віддавати себе Богові та своїм ближнім у контемплятивному та водночас апостольському житті в лоні Католицької церкви.

МЕТА: відроджувати віру в житті людей, запрошення до навернення та спасіння душ.

ДІЯЛЬНІСТЬ:

1. Особиста та спільна молитва

Свята Меса та адорація, розважання Євангелія, молитва Розарію, піст, посвята Непорочному  Серцю Марії та Пресвятому Серцю Ісуса.

2. Молитовні спільноти та «Марійні центри»

Зазвичай зустрічаються раз на тиждень. Разом моляться Розарій у наміреннях Богородиці, читають Святе Письмо, моляться за потреби ближніх. Зустріч закінчують посвятою Непорочному Серцю Діви Марії.

Духовно єднаються в молитві першої суботи місяця. По можливості члени спільноти організовують цього дня молитовну зустріч. Моляться три розарії, беруть участь у Святій Месі, адорації.

3. Євангелізація

Діяльність членів спільноти здійснюється насамперед у країнах колишнього Радянського Союзу, Словаччині, а також в інших країнах: засновують молитовні спільноти, у яких спільно виявляють конкретні потреби в парафіях, єпархіях та країнах, де діють; організовують та анімують духовні вправи, обнови, молитовні зустрічі, адорацію, паломництва; поширюють світло Євангелія всіма можливими способами спілкування.

4. Прийом нужденних

Спільнота приймає до своїх центрів на певний  період молодих людей, які розпізнають своє покликання; осіб, що переживають труднощі в житті; осіб, які хочуть поглибити свою віру; священників та богопосвячених осіб, які бажають більше часу провести в тиші та молитві; сім’ї, охочі поглибити духовне життя; осіб, які хочуть дарувати певний час Богові на служіння в спільноті.

5. Духовна допомога

Члени спільноти надають духовну опору, ведення та супровід розмовами й молитвою тим, хто цього потребує.

6. Матеріальна допомога

Члени спільноти розвивають благодійну та гуманітарну діяльність; організовують паломництва, обнови, духовні вправи та конкретну матеріальну допомогу для бідних.