Інформація

«Світло Марії» – це молитовна спільнота, члени якої хочуть йти дорогою святості, котрою нас в ці часи веде Пресвята Діва Марія. Свідченням свого життя вони хочуть приносити Ісуса – Світло світу, в світлі Євангелія і послань Діви Марії для цього світу; обновляти життя віри в парафіяльних спільнотах

Часопис

Часопис виходить щомісяця з грудня 2004 року, після 25-го числа кожного місяця, коли Богородиця дає Послання. Газета розсилається через Інтернет російською, словацькою, українською, англійською, німецькою, литовською і латиською мовами.

За допомогою часопису “Світло Марії” ми єднаємося з молитовними групами у різних країнах. Разом з нами моляться наші брати і сестри в Росії і в Україні, в Литві, Латвії, Молдавії і Білорусі, в Казахстані і Таджикистані, Румунії, Пакистані, США, Індії, Німеччині, Австрії, Словаччині і Чехії

Молитовні групи СМ

Молитовні групи збираються раз на тиждень, за домовленістю всіх їхніх членів. Ми зустрічаємося в сім’ях або в храмах. Зустрічі прості: молитва на Вервиці, розважання над Божим словом, Посланнями, молитви в наміреннях Богородиці, за потреби ближніх, посвячення себе Непорочному Серцю Марії.

Перша субота місяця

Духовно ми єднаємося на молитві в першу суботу місяця. Якщо можливо, члени групи того дня організовують молитовну зустріч, моляться три вервиці, беруть участь у літургії, адорують Найсвятіші Тайни, читають розважання з часопису. Увесь місяць моляться в наміренні, надрукованому в номері.

НАМАГАЙМОСЯ ЖИТИ ЗА ПОСЛАННЯМИ БОГОРОДИЦІ:

– щодня молитись три вервиці
– постити в середу і п’ятницю
– щомісяця сповідатись
– часто брати участь в Літургії, причащатись, адорувати Святі Тайни
– молитись за священиків
– зустрічатись в молитовних групах хоча б раз на тиждень
– істотно служити, допомагати ближнім