Вступ

Посвята себе Ісусу Христу через руки Марії

Вступне слово

Духовні вправи ви можете виконувати індивідуально, разом у сім’ї, в молитовній парафіяльній спільноті, або духовно з’єднанні з нами в Меджуґор’ї.

Розпочинаємо з 5 листопада 2023 року і закінчуємо 8 грудня 2023 року  в Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.

Рекомендується виконувати ці духовні вправи раз на рік і закінчувати їх за день до Маріанського свята. Це відданість повного посвячення Ісусу Христу через Діву Марію. Посвята полягає у тому, щоб покласти в руки Богородиці всі наші заслуги, молитви, пости, вчинки, діла, цілу свою особистість.

Це віддання особливо поширив св. Людовік Гріньйон де Монтфорт. Він написав «Трактат про досконалу набожність до Пресвятої Діви Марії», у якому широко розвинув й обґрунтував усю користь, яку дає повне віддання себе Марії.

• Щодня слід відводити приблизно 20-30 хвилин послідовно та наполегливо, вранці чи ввечері.

• На веб-сайтах www.svitlomariji.com.uawww.medjugorje.com.ua ви можете щодня завантажувати тексти для розважання на відповідний день або ж можете  приєднатися до групи у Viber – https://invite.viber.com/?g2=AQBSWNFWzDKLkE90nDTwZkeLzrjzC3cV%2FZxKOksHD2UBJOy11vmHEwazjtjMizZo

• Завершенням духовних вправ є урочисте посвячення Богородиці.

Якщо у вас виникли запитання, ви можете написати нам за адресою: gospa3@gmail.com.

Терезія Ґажійова

 

РОЗДУМИ НА КОЖЕН ДЕНЬ

ЗАКІНЧЕННЯ

Print Friendly, PDF & Email

Попередня

Свідчення з 33-х денних духовних вправ посвяти 4.09 -7.10.2020 року

Наступна

Століття легалізації абортів 18 листопада