3 ДЕНЬ. НОВЕННА ДО БОЖОЇ МАТЕРІ ФАТІМСЬКОЇ

ТРЕТІЙ ДЕНЬ

Під час жорстокої війни спускається на землю Цариця миру – з розарієм у руках, і пропонує світові найпростіший спосіб, аби покласти край війнам і зміцнити мир: моліться Розарій…

Чому розарій?

Розарій починається з чудового визнання віри – з Апостольського символу віри, після якого йде Молитва Господня – Отче наш, найкраща молитва, якої нас навчив сам Господь Ісус і яка об’єднує Небо і землю.
Кожна таємниця св. Розарію завершена виразом пошани до Осіб Пресвятої Трійці – привітанням трьох Осіб у Єдиному Богові: Слава Отцю…

Головна молитва, що повторюється в поетичному ритмі, – це «Радуйся, Маріє». Вона складається з трьох частин:

– Ангельського привітання,

– Благословення Єлизавети для Марії

– і частини, складеної Церквою, яка виражає любов до Марії – Матері Бога.

Ритмічна молитва на розарії пов’язана з прихованою медитацією – роздумами про таємниці життя Ісуса Христа і Діви Марії. Таким чином, у цих тайнах ми слідуємо за ангелом Гавриїлом до Назарета, з Христом – Втіленим Словом сходимо з небес до Вифлеєма. Супроводжуємо Святе Сімейство в дні дитинства Ісуса, долучаємося до Христа Спасителя, Відкупителя і Марії, через Воскресіння Христа до коронування і слави Марії.

Молімося до Божої Матері Фатімської: Господи, Боже Всемогутній, заради Твого Єдинородного Сина, який своїм життям, смертю і воскресінням викупив нас для вічного спасіння, благаємо Тебе: уділи нам благодаті, щоб ми, роздумуючи над таємницями Розарію Пресвятої Діви Марії, знали, як гідно наслідувати те, про що вони говорять, і отримали те, що вони обіцяють. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

Послання Богородиці, 25 вересня 2019 року, Меджуґор’є
“Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас молитися в Моїх наміреннях, аби Я могла вам допомогти. Дітки, моліться Вервицю й розважайте над її таємницями, тому що й ви у своєму житті проходите через радощі й скорботи. Таким чином утілюєте таємниці у своє життя, бо життя є таємницею доти, доки не вкладете її в Божі руки. Так матимете досвід віри, як Петро, який зустрів Ісуса й Дух Святий наповнив його серце. Дітки, і ви покликані свідчити, проживаючи любов, якою Бог день у день огортає вас Моєю присутністю. Тому, дітки, будьте відкритими й моліться серцем у вірі. Дякую, що відповіли на Мій заклик”.

До Непорочного Серця Марії
O Непорочне Серце! Допоможи нам перемогти зло, яке легко заволодіває серцями сучасних людей. Наслідки зла – жахливі і наповнюють нас тривогою перед прийдешнім. Тому ми, Твої діти, в Тебе шукаємо порятунку і допомоги:

від голоду і самознищення – вбережи нас
від усякого роду війни – вбережи нас
від гріха ненависті – вбережи нас
від потоптання Божих заповідей – вбережи нас
від нехтування Твоїми натхненнями – вбережи нас
від усякої несправедливості в суспільному житті – вбережи нас
від гріха дітовбивства – вбережи нас
від гріхів проти Святого Духа – вбережи нас
від деморалізації та розпусти – вбережи нас
від поневолення алкоголем чи наркотиками – вбережи нас
від зречення Тебе – вбережи нас

Прийми, o Mати Фатімська, це волання сповнене болем. Нехай ще раз в історії світу явиться нескінченна потуга Милосердної Любові! Нехай вона покладе кінець злу! Нехай у Непорочному Серці відкриється для всіх нас світло надії. Амінь

Молитва посвяти
Пресвята Діво Маріє, сьогодні перед Тобою й у Твоїх руках відновлюю та підтверджую обітниці святого Хрещення.
Назавжди відрікаюся сатани, усіх його діл, а посвячуюся Пресвятому Серцю Ісуса Христа. Хочу нести свій хрест і наслідувати Христа по всі дні свого життя, згідно з волею Небесного Отця.
О Маріє, перед лицем усього небесного двору й цілої Церкви посвячуюся Твоєму Непорочному Серцю. Будь моєю Матір’ю і Царицею. У повному підпорядкуванні й любові Тобі віддаю й посвячую своє тіло та душу, своє майно, видиме й невидиме, плоди своїх добрих діл, минулих, теперішніх і майбутніх, залишаючи за Тобою всеціле і повне право розпоряджатись мною й усім, що мені належить, по Твоїй благій волі, задля більшої слави Божої тепер і навіки. Амінь.

Попередня

2 ДЕНЬ. НОВЕННА ДО БОЖОЇ МАТЕРІ ФАТІМСЬКОЇ

Наступна

4 ДЕНЬ. НОВЕННА ДО БОЖОЇ МАТЕРІ ФАТІМСЬКОЇ