5 ДЕНЬ. НОВЕННА ДО БОЖОЇ МАТЕРІ ФАТІМСЬКОЇ

П’ЯТИЙ ДЕНЬ

Я – Мати Божа Святого Розарію, прийшла напоумити людство, щоб воно змінило життя i не засмучувало Бога тяжкими гріхами. Не ображайте Бога, бо Його і так багато ображають.

Завжди діється так, що під час війни люди звертаються до Бога про допомогу. Навіть запеклі грішники взивають: «Спаси нас, Господи, і рятуй від наслідків того, до чого ми самі довели!»

А циніки при цьому запитують: Як Бог міг дозволити, щоби це сталося, що люди з такою пристрастю віддаються війні, а в мирний час її планують.

Війна закінчується… про Бога забувають… і люди повертаються знов до своїх гріхів.

Тільки тоді закінчаться війни, коли людство перестане бути по стороні зла проти добра, по стороні брехні в боротьбі з істиною, перестане бути по стороні сатани проти Христа!

Відмова людства від гріха рівносильна відмові від воєн.

Якщо люди перестануть ображати Бога – вони не створюватимуть підстав для нових воєн.

Князь миру поведе нас тільки тоді, коли ми не будемо діяти проти Нього і перестанемо прибивати Його до хреста.

Молімося до Божої Матері Фатімської: Господи, Боже Всемогутній, заради Твого Єдинородного Сина, який своїм життям, смертю і воскресінням викупив нас для вічного спасіння, благаємо Тебе: уділи нам благодаті, щоб ми, роздумуючи над таємницями Розарію Пресвятої Діви Марії, знали, як гідно наслідувати те, про що вони говорять, і отримали те, що вони обіцяють. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

Послання Богородиці, 25 березня 2006., Меджуґор’є.

“Будьте мужні, дітоньки! Я вирішила вести вас дорогою святості. Відречіться гріха й підіть дорогою спасіння, дорогою, яку обрав Мій Син. Через кожні ваші муки й страждання Бог знайде для вас дорогу радості. Тому ви, дітоньки, моліться. Ми близько вас Своєю любов’ю. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

До Непорочного Серця Марії

O Непорочне Серце! Допоможи нам перемогти зло, яке легко заволодіває серцями сучасних людей. Наслідки зла – жахливі і наповнюють нас тривогою перед прийдешнім. Тому ми, Твої діти, в Тебе шукаємо порятунку і допомоги:

від голоду і самознищення – вбережи нас

від усякого роду війни – вбережи нас

від гріха ненависті – вбережи нас

від потоптання Божих заповідей – вбережи нас

від нехтування Твоїми натхненнями – вбережи нас

від усякої несправедливості в суспільному житті – вбережи нас

від гріха дітовбивства – вбережи нас

від гріхів проти Святого Духа – вбережи нас

від деморалізації та розпусти – вбережи нас

від поневолення алкоголем чи наркотиками – вбережи нас

від зречення Тебе – вбережи нас

Прийми, o Mати Фатімська, це волання сповнене болем. Нехай ще раз в історії світу явиться нескінченна потуга Милосердної Любові! Нехай вона покладе кінець злу! Нехай у Непорочному Серці відкриється для всіх нас світло надії. Амінь

Молитва посвяти

Пресвята Діво Маріє, сьогодні перед Тобою й у Твоїх руках відновлюю та підтверджую обітниці святого Хрещення.

Назавжди відрікаюся сатани, усіх його діл, а посвячуюся Пресвятому Серцю Ісуса Христа. Хочу нести свій хрест і наслідувати Христа по всі дні свого життя, згідно з волею Небесного Отця.

О Маріє, перед лицем усього небесного двору й цілої Церкви посвячуюся Твоєму Непорочному Серцю. Будь моєю Матір’ю і Царицею. У повному підпорядкуванні й любові Тобі віддаю й посвячую своє тіло та душу, своє майно, видиме й невидиме, плоди своїх добрих діл, минулих, теперішніх і майбутніх, залишаючи за Тобою всеціле і повне право розпоряджатись мною й усім, що мені належить, по Твоїй благій волі, задля більшої слави Божої тепер і навіки. Амінь.

 

 

Попередня

4 ДЕНЬ. НОВЕННА ДО БОЖОЇ МАТЕРІ ФАТІМСЬКОЇ

Наступна

6 ДЕНЬ. НОВЕННА ДО БОЖОЇ МАТЕРІ ФАТІМСЬКОЇ