1-8 листопада: молитва за душі в чистилищі

Любі друзі! В одному з послань Богородиця нам говорить:  “…Дорогі діти! Сьогодні хочу закликати вас день у день молитися за душі в чистилищі. Кожній душі потрібна молитва і ласка, щоб дійти до Бога та Божої любові. Таким чином і ви, дорогі діти, здобуваєте собі нових заступників, які вам допоможуть у житті пізнати, що всі земні речі не важливі для вас, що тільки Небо є те, за чим маєте прагнути…” (6.11.1986.)

2 листопада – День пам’яті всіх покійних. У цей і найближчі дні – з 1 по 8 листопада – Церква дає нам можливість отримати для покійних повний відпуст, тобто відпущення кари за гріхи для душ в чистилищі.

  1. Вірні, які у день Пам’яті усіх покійних відвідають храм чи каплицю та помоляться Отче наш і Вірую, можуть отримати повний відпуст, який можуть пожертвувати лише за душі у чистилищі.

Крім цього, треба виконати ще три умови:

–  Св. сповідь (незадовго до того або після)

–   Св. Причастя (найкраще того самого дня)

–   Молитва в наміренні Святішого Отця (Отче наш, Богородице Діво, Слава)

Oкрім того, треба бути внутрішньо вільним від будь-якої припутаності до гріха. Це – найбільш суттєва умова, що передбачає не лише зобов’язання приступити до таїнства сповіді, якщо совість обтяжена гріхом, але і справжню і постійну потребу душі бути вільною від всякого гріха.

  1. Вірні, які побожно відвідають кладовище і помоляться за померлих, можуть дістати відпусти, які призначені для душ у чистилищі, щодня з 1-го до 8-го листопада. Треба виконати і вище наведені умови.

Одна Св. Сповідь достатня на усі відпусти.

В молитві з Вами, Світло Марії

 

Попередня

Послання Богородиці, Цариці Миру, 25 жовтня 2016 року

Наступна

Послання Богородиці, Цариці Миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 листопада 2016 року