21 ТРАВНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ЛІВАНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС АРАБСЬКОЮ МОВОЮ ПРО ПЛОДИ МЕДЖУҐОР’Я

З нагоди 40-ї річниці об’явлень Богородиці в Меджуґор’ї, з благословення архієпископа Альдо Каваллі, Інформаційний Центр MIR Medjugorje та друзі Марії, Цариці миру, організовують арабською мовою Ліванський міжнародний конгрес про плоди Меджуґор’я.
Тема конгресу – “Не бійся! Тільки віруй!” (Мк. 5:36). Захід відбудеться в суботу, 21 травня 2022 р., з 10:00 до 20:00 за меджуґорським часом, (11:00 – 21:00 за київським часом)

Приєднатись до прямої трансляції та отримати більш детальну інформацію ви зможете на наших сторінках: www.facebook.com/svitlomariji, medjugorje.com.ua, svitlomariji.com.ua

Переклад здійснюватиметься 14 мовами.

Учасники конгресу матимуть змогу почути свідчення та катехези Патріарха Антіохійського й усього Сходу кардинала Бехаре Бутроса аль-Рахі, апостольського візитатора з особливою роллю для парафії Меджуґор’я архієпископа Альдо Каваллі, президента Європейського союзу провінціалів о.Мільєнка Штеко, настоятеля парафії Меджуґор’я о.Марінка Шакоти, о.Данка Перутіни, о.Любо Куртовича, Марії Павлович Лунетті, Якова Чоло, Івана Драґічевича, а також численних ліванців, чиє життя змінило Меджуґор’є.

Джерело: https://radio-medjugorje.com/

Попередня

12.05.2022

Наступна

13.05.2022