30 санктуаріїв та місць молитви, між якими і Меджуґор’є, в молитві з Папою Франциском за завершення пандемії

Тридцять санктуаріїв та молитовних місць з усього світу, включаючи Меджуґор’є, щодня у травні будуть мати молитву Розарію за завершення пандемії в рамках молитовного «марафону», тема якого “Уся Церква підносила неустанну молитву до Бога” ( Дії 12:5). Ініціатива, яку за бажанням Папи Франциска організувала Папська Рада сприяння новій євангелізації, «особливим чином залучить всі санктуарії в світі», щоб вони ставали промоутерами «серед вірних, сімей і спільнот» проказування молитви Розарію в намірі завершення пандемії.

Молитовний марафон особисто розпочне Папа Франциск, у суботу, 1 травня, та завершить його 31 травня. Молитва Розарію транслюватиметься на офіційних каналах Святого Престолу о 19:00 год. за київським часом, а Розарій у Меджуґор’ї молитимуть у суботу 15 травня, тому цього дня молитовна програма з зовнішнього вівтаря церкви св. Якова буде перенесена на годину. Молитва Розарію буде о 19:00 год. за київським часом, а потім о 20:00 год. за київським часом – Свята Меса.

Уже в минулому році Святіший Отець написав листа до вірних, запросивши їх протягом травня «наново відкрити красу молитви Розарію» у власному домі.

«Наполегливі й однодушні на молитві разом з Марією» (пор. Дії 1:14) була тема молитви Розарію, яку Папа Франциск проводив перед репродукцією Люрдської печери у Ватиканських Садах минулого року, 30 травня, напередодні П’ятидесятниці. На той час він був зв’язаний за допомогою онлайн трансляції з численними марійськими санктуаріями та місцями молитви з усіх континентів, і в цій молитві через онлайн-трансляцію із церкви св. Якова підключилось і Меджуґор’є.

Вірні запрошуються взяти участь у щоденній молитві Розарію за закінчення пандемії протягом травня, місяця, традиційно присвяченого Пречистій Діві Марії.

Окрім Меджуґор’є, де моляться Розарій 15 травня, ТУТ можна знайти і список інших місць, що беруть участь у цій ініціативі Папи Франциска, організованій Папською Радою сприяння новій євангелізації.

Джерело: Radiopostaja Mir Medjugorje

Минулого року, через онлайн трансляцію, Меджуґор’є об’єдналося у молитві Розарію з Папою Франциском

Попередня

Разом у молитві та пості

Наступна

Звукозапис роздумів над посланням від 25.04.2021 (Тереза Гажійова)