6-та річниця

В жовтні 2020 року ми святкуємо 6-ту річницю Безперервної молитви Вервиці й посту за мир та за здійснення Маріїних планів миру. Дякуємо Господу за всіх, хто відповідає на заклик Марії. І в останньому посланні Богородиця закликає нас: “Молитва й піст творять чудеса у вас і навколо вас”.

Будьмо вірними та витривалими Маріїними апостолами, продовжуймо й надалі молитву Вервиці та піст за Її плани миру. Приєднуйтесь до нас за адресою: www.mir.com.hr

Слава Ісусу Христу!

Мене звати Люба. Узимку минулого року я побувала в гостях у Матусі в Меджуґор’ї. Там мені запропонували молитися годину Розарій за мир і плани Богородиці, і я, звісно, погодилася. Від самого початку ця молитва стала приносити велике задоволення, спокій і мир у серці. Але пройшло декілька місяців – і я почала помалу відкидати її на задній план. А за місяць-півтора я взагалі перестала молитись. Відтоді почала помічати, що незібрана, роздратована, а в сім’ї поновилися сварки, взаємні звинувачення. І я в цьому настільки погрузла, що почала знову розчаровуватись у  молитві та й узагалі в Бозі. Якось пожалілася знайомій, яка, до речі, мені цю молитву за мир і запропонувала. Вона запитала,чи я ще молюсь. Я відповіла, що ні, бо не маю часу: зараз літо, багато справ, до того ж я й так багато молюсь.  А вона у відповідь: “А ти спробуй – і будеш бачити, що все зміниться”. І я спробувала знову. Не можу вам передати, яка я щаслива, що знову молюся годину за плани Матусі. Це неймовірне відчуття легкості,радості,упевненості в завтрішньому дні. Так, проблеми ще є, але дуже швидко ми з Богородицею знаходимо правильне рішення. Тому хотіла б попросити всіх, хто ще не практикував цієї молитви, не зволікати й обов’язково розпочати молитися – і дуже скоро у вашому житті розпочнуться кардинальні та приємні зміни. Пам’ятайте: наша Матуся завжди радо спішить кожному на допомогу, лише довіртеся Їй, а Вона зробить усе можливе, щоб Її діти були щасливими.

Люба, Україна.
Весною 2020 року я почав молитися за мир і за плани Богородиці. Спочатку нас було двоє. Ми записувалися на 1 годину молитви тоді, коли нам виходило, а потім почали молитися по одній годині на тиждень. Так ця молитва перемінила моє серце – і я почав глибше молитися, пізнав більше любові Пречистої Діви Марії. І коли молюся за мир, то мир приходить у моє серце, наповняє його – і я стаю набагато радіснішим.
Зараз ми – групка з п’яти осіб – почали щоранку молитися за мир: записуємося на певну годину та молимося за плани Богородиці й мир у всьому світі.
І кожен день стає мирним, стає радісним, життя перемінюється, наповнюється Божою любов’ю. Я відчуваю опіку Діви Марії в усіх моїх починаннях, у всій моїй праці.
Дякую Богородиці, що навчила мене молитися за мир і принесла великий мир у моє серце. Заохочую всіх об’єднуватися в маленькі групки й молитися за мир, адже спільна молитва набагато сильніша, а найголовніше – та молитва приносить такий потрібний мир кожному з нас. Нехай Господь благословить усіх, хто молиться за плани Діви Марії, та всіх людей у цілому світі.
Тарас, Україна.

Попередня

Молитва за тих, хто ще не пізнав Божої любові, 2 жовтня 2020 р.

Наступна

Сила перших дев’яти п’ятниць