Коронавірус (COVID-19) підтверджений і в Меджуґор’ї

 

Любі друзі!
Наводимо Вам офіційну заяву провінціала Герцеговинської провінції францисканців о. Міленко Штеко про ситуацію щодо коронавірусу в парафії Меджуґор’я.

«СЕЛО МАТЕРІ» («МАЙЧИНЕ СЕЛО»)
Після підтвердження корона вірусної інфекції в трьох монахинь, співробітниць дитячого притулку «Майчине Село Меджуґор’є-Б’яковічі», які проживають в монастирі в Мілетіні, керівництво негайно сповістило (усно й письмово) Гігієнічно-епідеміологічну службу Центру здоров’я Чітлук. У співпраці з епідеміологами, за їх порадами та розпорядженнями, ужито всіх необхідних запропонованих і визначених заходів.

СЯЩЕННИКИ-ФРАНЦИСКАНЦІ НА СЛУЖБІ В ПАРАФІЇ МЕДЖУҐОР’Є
У священника, який виконує служіння духівника сестер монахинь у Мілетіні, і ще одного священника-сповідника в Меджуґор’ї також підтверджений згаданий коронавірус.
Відповідно до регламенту епідеміологів, усі, кого потрібно ізолювати, знаходяться в ізоляції і строго її дотримуватимуться. Пацієнти перебувають під наглядом медичного персоналу. Усі процедури узгоджуються в консультації з органами державної влади та медичним персоналом.
Герцеговинська францисканська провінція за погодженням з апостольським візитатором забезпечить душпастирську опіку для парафії й усе необхідне для функціонування в цих умовах. Парафіяни можуть зв’язатися з парафіяльною службою по телефону для всіх своїх душпастирських потреб.
Це достовірна та перевірена інформація. Ми всі просимо, щоб ви серйозно дотримувалися вказівок державної влади та не створювали зайвої паніки.
Нашим францисканцям, монахиням та всім хворим бажаємо одужання й у молитвах віддаємо їх Цариці Миру.
Мир і добро!

Мостар / Меджуґор’є, 29 березня 2020 року
Отець Міленко Штеко
провінціал

Попередня

Бажаю бути Маріїним апостолом

Наступна

«Я – воскресіння і життя» Проповідь у 5-у неділю посту (о. Звонімір Павичич)