ПЛОДИ МЕДЖУҐОР’Є В НАШІЙ КРАЇНІ

Дорогі друзі! В цей 40-й Ювілейний рік від початку явлінь Богородиці, Цариці миру, переживаємо велику радість із можливості бути разом та ділитися досвідом плодів, які відкриваємо через Меджуґорські послання Божої Матері.
Вже за кілька місяців, в лютому 2022 р., відбудеться МОЛИТОВНА ЗУСТРІЧ – IV КОНГРЕС ПРО ПЛОДИ МЕДЖУҐОР’Я В КРАЇНАХ СХІДНОЇ ЄВРОПИ, РОСІЇ ТА КАЗАХСТАНУ на тему: «Ось Мати твоя…» (Йо 19,27). Чекаємо на вашу допомогу у цій спільній справі, де в особливий спосіб буде представлена також і Україна.
Для реалізації цієї зустрічі потребуємо ваші ідеї, свідчення з життя*, а також волонтерів для технічної допомоги (знавці мультимедійної сфери: оператори, режисери, графічні дизайнери, фахівці ІТ а також перекладачі).

Запрошуємо в цю суботу на ІІІ Конгрес про плоди Меджуґор’я для китайськомовних країн, де будемо мати можливість разом з’єднатись в молитві також в наміренні підготовки до нашого Конгресу в лютому, і почерпнути нові ідеї та перейняти досвід попередніх учасників цих зустрічей, щоб з вдячністю свідчити про те велике багатство плодів Меджугор’я і в нашій країні.

* – Свідчення із життя. Коротка розповідь про особисте навернення, отримане покликання, зцілення, певну подію із життя, яку пережили в Меджугор’ї або завдяки Меджугор’ю. Ваше свідчення спробуйте сформувати в три частини: ваше життя до цієї події, сама подія чи власне точка переміни/навернення і ваше життя після. Чекаємо на ваші повідомлення в текстовій або відеоформі (не більше 10 хв.) на адресу: kmedjugorje@gmail.com

Print Friendly, PDF & Email

Попередня

32 день – Опікуне святої Церкви, молись за нас

Наступна

Також і на цей листопад поширені відпусти, пов’язані з поминальними днями