Подякуймо Богородиці за 40 років благодаті

Дорогі друзі Меджуґор’я!

Ми наближаємося до 40-річного ювілею об’явлень Богородиці. Увесь цей час із любов’ю та терпінням, властивими кожній матері, Вона бажає взяти наше життя у Свої материнські руки й навчити нас миру та любові, наблизити нас до Свого Сина. Марія хоче бути сполучною ланкою між нами й Небесним Отцем, хоче бути Посередницею, щоб заступатися за нас та разом із нами боротися зі злим духом. Усі ці роки Вона разом зі Своїм Сином готувала нас до цих важких, але й благодатних часів, наполегливо закликала нас до молитви, посту та навернення. В одному з послань Вона говорить нам:

“Дорогі діти! Дякую вам за всі молитви. Дякую вам за всі жертви. Хочу вам сказати, дорогі діти: відновіть послання, які вам даю. Особливо живіть постом, тому що постом ви вчините Мені радість і досягнете здійснення всього плану, який Бог планує тут, у Меджуґор’ї. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик” (26.09.1985 р.).

Звичайно, багато хто з нас хотіли б приїхати в Меджуґор’є й подякувати за всю ту благодать і любов, які ми отримали через Богородицю. Зараз, під час пандемії, коли можливості переміщень обмежені, ми можемо всі разом здійснити це паломництво у своєму серці і, відповівши на Її заклик, об’єднатися в молитві й пості на знак подяки Небесному Отцеві за те, що Він дозволив Божій Матері, Цариці миру, бути з нами впродовж цих років.

Ми розпочинаємо піст і молитву 8 травня, коли місцева Церква відзначає свято Марії-Посередниці всіх благодатей, і завершуємо 24 червня. За допомогою додатку на сайті «Повертаємося до послань Богородиці» будь-хто з вас разом із близькими та друзями може клікнути на бажану дату й приєднатися до нашої великої подяки. День посту розпочинаємо молитвою на початок посту о. Славка Барбарича, ідемо в цей день на Святу Месу та молимось Розарій, який усі ці 40 років щодня моляться у Меджуґор’ї.

Зараз благодатний час! Подаруймо нашу любов Серцю Ісуса й Серцю Марії, щоб Вони вели нас шляхом святості, щоб здійснився Божий план і наміри Богородиці.

Молімося, постімо, любімо – чистим серцем і добрими справами. Тим самим ми допоможемо світу змінитися, допоможемо Серцю Ісуса та Серцю Марії перемогти.

Відповімо на заклик Богородиці, Цариці миру!

Діти Божої Матері

http://www.medjugorje40.com/#ru

Попередня

Послання Богородиці, Цариці миру, 25 квітня 2021 року через візіонерку Марію Лунетті

Наступна

Разом у молитві та пості