![](https://svitlomariji.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/64730002_2828940567123050_1506390922156310528_o-1798x1200.jpg)
Дорогі друзі,
завтра, 24 червня 2020 р., пройде Похід миру, що щорічно відбувається з 1992 року. Похід рушить з Гумця (святиня святого Антонія) до Меджуґор’я. Кожного року в цьому поході брали участь тисячі, напевно, багато хто з вас пережив силу цієї спільної молитви.
Цього року, уся спільнота “Світло Марії” візьме вас у своїх молитвах та серцях, і так ми будемо з’єднані разом. Слідкуйте за нашим сайтом, молімось і спільно пережиймо у молитві 39-у річницю об’явлень Богородиці в Меджуґор’ї.