![](https://svitlomariji.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/whatsapp-image-2023-10-21-at-21.20.04-1.jpeg)
«Дорогі діти! Сьогодні вас закликаю молитися за мир. У цей час мир особливо під загрозою, і прагну від вас, щоб ви відновили піст і молитву у своїх сім’ях і щоб спонукали й інших до молитви за мир. Дорогі діти, хочу, аби ви зрозуміли серйозність ситуації і що багато з того, що станеться, залежить від вашої молитви та витривалості. Дорогі діти, Я з вами й закликаю вас, щоб ви з серйозністю почали молитися і постити. Дякую вам, що ви відповіли на Мій заклик!»