П’ЯТНИЦЯ: 23 РІЧНИЦЯ З ДНЯ СМЕРТІ О. СЛАВКА БАРБАРИЧА

Джерело: www.medjugorje-info.com

У п’ятницю, 24 листопада 2023 р., відзначатиметься двадцять третя річниця смерті о. Славка Барбарича, священника, францисканця, який своє життя і діяльність присвятив Меджуґор’є та Школі життя і любові Богородиці.

Нагадаємо, що за всі ці роки об’явлень Богородиця  у Своїх посланнях згадала тільки його ім’я, і це було наступного дня після його смерті, 25 листопада 2000 року, коли Вона сказала: “Радійте, бо ваш брат Славко  народився в небі й заступається за вас”.

Його земні останки знаходяться на цвинтарі Ковачиця, за парафіяльним костелом, і вже стали місцем молитви та благодаті для численних паломників.

Тому не дивно, що річниця його смерті є для багатьох нагодою ще раз висловити йому свою вдячність за його відкритість до присутності Богородиці та його невтомне служіння Цариці Миру у поширенні Її послань.

Як і в попередні роки, річниця його «народження для Неба» відзначатиметься кількома способами.

4. ПАЛОМНИЦТВО «СТОПАМИ ОТЦЯ СЛАВКА»

Хода від місця народження о. Славка в Драгічині до місця його останнього спочинку на цвинтарі Ковачиця в Меджуґор’ї, парафії, де він працював, вперше відбулася у 2020 році з ініціативи молитовної групи «Gospa, Majka moja», яка була з радістю прийнята членами сім’ї отця Славка, парафіянами Черинської та Меджугорської парафій. Паломництво отримало назву: СТОПАМИ ОТЦЯ СЛАВКА. Збір учасників о 9:00, а процесія з Драгичино до Меджуґор’я розпочнеться о 9:30.

ХРЕСНА ДОРОГА НА КРІЖЕВЦІ

Парафіяльна канцелярія запрошує всіх парафіян і паломників на молитву Хресної дороги в Кріжевці о 14:00 з особливим спогадом про останню Хресну дорогу о. Славка, яка відбулася тієї доленосної п’ятниці 23 роки тому.

Нагадаємо, брат Славко Барбарич помер 24 листопада 2000 року о 15:30. Після завершення Хресної Дороги, яку він зазвичай провадив щоп’ятниці на Кріжевці для парафіян і паломників, він відчув біль. Він сів на камінь, незабаром ліг на землю, втратив свідомість і віддав душу Господу.

ВЕЧІРНЯ СВЯТА МЕСА

Роковини смерті о.Славка будуть відзначені відправою Вечірньої св. Меси о 18.00 в меджуґорському парафіяльному костелі св. Якова. Святу Месу відслужить отець Драган Ружич, директор Майчиного села, проекту, який за життя, заснував отець Славко у 1993 році.

Джерело: www.medjugorje-info.com

Print Friendly, PDF & Email

Попередня

23.11.2023

Наступна

Cпогади про отця Славка – візіонерка Марія Лунетті