![](https://svitlomariji.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/viber-image-2020-06-25-23.32.26.jpg)
Під час останнього щоденного об’явлення, 7 травня 1985 року, Богородиця відкрила Іванці останню – десяту – таємницю й сказала, що протягом усього життя Іванки буде їй об’являтися раз на рік – у річницю об’явлень. Так сталося й цього року. Об’явлення тривало 5 хвилин (18:40 -18:45), у цей час Іванка була в себе вдома. Під час об’явлення була присутня тільки сім’я Іванки. Після об’явлення візіонерка Іванка сказала:
«Богородиця дала нам наступне послання: “Моліться, моліться, моліться”. Богородиця всіх нас благословила».