Спільна дев’ятниця до Божого Милосердя (у режимі онлайн)

Дорогі друзі, підготуймося разом до свята Божого Милосердя (19.04.2020)!

Будемо молитися девятницю, яка розпочинається в Страсну Пятницю й продовжується до суботи перед неділею Божого Милосердя.

Господь Ісус сказав св. Фаустині про цей день: «Та душа, яка цього дня приступить до сповіді та Святого Причастя, отримає повне відпущення провин і кар. У цей день відкриті всі Божі канали, якими пливуть ласки» (Щод. 699).

Щоб скористатися цими великими дарами, висловімо нашу довіру до Господа простими словами: «Ісусе, довіряю Тобі» – і проявімо милосердя до наших ближніх.

Запрошуємо Вас молитися разом. Кожного дня девятниці о 15.00 – за меджуґорським часом (о 16.00 – за київським часом) ми зможемо єднатися разом у молитві в режимі онлайн на:

http://www.youtube.com/svetlomariino/live

 

Молитвою Вервиці до Божого Милосердя можна випросити все, що є згідним із Божою волею. «Дочко Моя, заохочуй душі до відмовляння цієї Вервиці, яку Я тобі дав. За відмовляння цієї Вервиці Мені подобається дати все, про що Мене проситимуть» (Щод.1541). «За її допомогою випросиш усе, якщо те, чого просиш, відповідатиме Моїй волі» (Щод.1731).

Запрошуємо Вас молитися разом за МИЛОСЕРДЯ ДЛЯ ВСЬОГО СВІТУ, СПАСІННЯ ДУШПРИПИНЕННЯ ПАНДЕМІЇ, ЗДІЙСНЕННЯ ПЛАНІВ БОГОРОДИЦІ, ЦАРИЦІ МИРУ, У ЦЕЙ ЧАС.

Текст девятниці можете знайти на: http://svetlomariino.com/uk/archives/dev-yatnicya-do-bozhogo-miloserdya/

 

У молитві з Вами,

«Світло Марії»

Попередня

Дев’ятниця до Божого Милосердя

Наступна

Великоднє привітання настоятеля парафії Меджуґор’я о. Марінко Шакоти