Свічення візіонерки Марії Лунетті під час молитовної зустрічі за мир через програму zoom. 3 грудня 2022 року, Меджуґор’є.

3 грудня 2022 року, під час спільної молитви за мир через програму zoom, з візіонеркою Марією Лунетті, на якій відбулися молитва Вервиці та момент явління Діви Марії, візіонерка Марія поділилася своїм досвідом зустрічі з Богородицею:

«Під час об’явлення я ввірила Богородиці всіх нас, наші наміри. Я просила Богородицю й молилася за мир. Із простягнутими руками Діва Марія молилася над нами. Сподіваюся, і над всіма вами, з’єднаними з нами в молитві. Вона молилася Своєю рідною мовою, якої я не розуміла. Богородиця благословила всіх нас і сказала: «Ідіть з миром Божим». І відійшла.

Об’явлення було досить тривалим, отже, лише – молитва. Дякуємо Матері Божій за Її присутність, за Її молитву. Тут [у Меджугор’ї] Богородиця, безумовно, є Царицею миру, тому ми покладаємося на Неї, просимо миру, щоб сказати вам, що ви не самотні та що ми з вами.

Усі, у кого хтось загинув, хто в скруті, ми з вами по-особливому. Знаємо, бо «на своїй шкірі» відчули війну. Тому ми в особливий спосіб близькі до вас, молимося за вас і просимо благословення та захисту Пресвятої Богородиці для всіх вас.

І ви моліться, тому що в одному з послань Богородиця сказала: «Якщо ви будете більше молитися, війна триватиме менше». Ми знаємо, що ця війна не від Бога, а від сатани. Тому молимося, щоб молитва й Бог перемогли своїм миром. В особливий спосіб зараз в Адвенті ми чекаємо Ісуса, Який народиться в наших серцях. Молімося, щоб Він народився і у вас, щоб мали мир.

За заступництвом Пречистої Діви Марії, Цариці миру, Яка тут нам являється, молімося разом і зміцнюймося у вірі. Щоб навіть через це випробування ми стали ще сильнішими в молитві та вірі. Богородиця сказала нам у Фатімі, що перемога Її Непорочного Серця обов’язково прийде.

Війну приніс сатана і тому, брат убиває брата. Це не від Бога. Ми просимо, щоб ця війна якнайшвидше закінчилася. Ми з вами в печалі, ми з вами в радості.

Ми знаємо, що багато матерів оплакують своїх синів і дочок, і кажемо всім вам: ми з вами й молимося за вас. Амінь».

Попередня

14.12.2022

Наступна

24.12.2022