Святкування 40-ї річниці об’явлень Богородиці: процесія з Подбрдо до церкви Св. Якова

На парафії Меджуґор’я триває підготовка до 40-ї річниці об’явлень Богородиці. Увесь цей рік парафіяни інтенсивно готувались. Так, рік тому одна група почала щоранку піднімалася на Подбрдо, готуючись до річниці протягом 365 днів молитвою Розарію.

За дев’ять тижнів до ювілею парафія Читлука розпочала піші паломницькі походи із Читлука до Меджуґор’я, які продовжуватимуться щонеділі до кінця червня, а співробітники Інформаційного центру “Mir Međugorje”, парафіяльного офісу та Центру “Mir Međugorje” щоп’ятниці на Подбрдо моляться велику дев’ятницю, приурочену 40-й річниці об’явлень Богородиці.

Як і щороку, парафія Меджуґор’я готується дев’ятницею до річниці об’явлень, у вечірній молитовній програмі парафіяни молитимуться таємниці Розарію. Протягом цих дев’яти днів напередодні 40-ї річниці об’явлень Богородиці Святу Месу очолюватимуть колишні парафіяльні священники Меджуґор’я та парафіяльні вікарії, які здійснювали пастирську роботу на цій парафії протягом останніх чотирьох десятиліть.

Напередодні об’явлень Богородиці 24 червня, на свято св. Івана Хрестителя, відбудеться традиційний Похід миру від Гумца до Меджуґор’я. Ця молитовна процесія започаткована 1992 р., у розпал війни, коли група іноземних паломників на чолі з Губертом Лібхерром пішки вирушила з Гумца до Меджуґор’я, молячись за мир у потерпілій від війни Хорватії та Боснії і Герцеговини.

У річницю об’явлень, 25 червня, уперше відбудеться процесія з Подбрдо – місця, де вперше з’явилася Богородиця, – до церкви Св. Якова в Меджуґор’ї. Процесія розпочнеться з Подбрдо о 16.30, щоб учасники могли дійти до парафіяльної церкви ще до початку вечірньої молитовної програми. Відтак на Зовнішньому вівтарі після молитви Розарію, о 19:00, процесією зі статуєю Богородиці розпочнеться урочиста Свята Меса.

Джерело: radio-medjugorje.com

Попередня

Короткі свідчення

Наступна

Короткі свідчення