Закінчення Младіфесту 2016

Радісно і водночас трішки сумно від того, що в Меджуґор’є закінчилися 27-мі дні молоді, Младіфест 2016, які проходили під гаслом «Будьте милосердні!». Серце переповнене радістю та вдячністю Богородиці та Ісусу за всю благодать, якою вони обдарували нас в ці дні: за нових друзів, отримані відповіді на запитання та за безліч навернень. Особливо за милість таїнства сповіді.

Під час вечірньої молитовної програми останнього дня фестивалю отець Марінко сказав: «Кажуть, що в наші дні більшість сучасної молоді знає лише, як вигдлядає захід сонця, і не знає, як виглядає його схід. Тут в Меджуґор’ї ми засвідчили дещо інше.» Перший день Младіфесту розпочався з ранішньої молитви вервиці на горі Подбрдо, біля статуї Богородиці, де Діва Марія з’явилась вперше. А закінчився фестиваль молоді Святою Літургією в 5-ій ранку на горі Кріжевац, біля великого білого Хреста. Кожен, хто прийняв участь в цих ранкових молитвах, засвідчив, який прекрасний схід сонця. Кожен ранок розпочинався з читання святого Письма та роздумами над ним. Кожного дня була спільна молитва вервиці, участь в Святій Літургії, а також прийнятті Ісуса в Євхаристії. Була постійна можливість приступити до святої сповіді, а також взяти участь в Адорації.

DSC08098Нас духовно укріпляли та спонукали до особистого навернення та глибшого духовного життя катехези священиків та свідчення людей, які пережили Боже милосердя в своєму житті. Отець Ціріл Чуш розповів на прикладі свого життя, що означає істинне прощення. Коли Цірил вперше приїхав в Меджуґор’є , він ще не був дуже близьким до Ісуса та Марії, та тут він відчув глибокий мир, приступив до сповіді, і щось глибоко торкнулось його серця. Розпочався його шлях пізнання Господа Ісуса та любові до Богородиці. В дитинстві його батько був агресивним алкоголіком та часто бив свого сина. Після свого навернення Ціріл в молитві розпізнає, що повинен пробачити свого батька. Бог через молитву вервиці вчить його, що означає істинне прощення. Перші 2 спроби сказати батькові, що він пробачає його, закінчуються невдачею. Все стає ще гірше. Ціріл розуміє, що це ще не справжнє прощення. Лише через декілька років молитви вервиці, Ціріл зміг всім серцем пробачити та полюбити батька, він прийшов до нього, подивився в очі, сказав, що любить, обійняв його, і лише тоді батько зміг теж обійняти та прийняти свого сина. З цієї миті батько перестає пиячити, змінюються стосунки в сім’ї.

Радісний настрій Младіфесту створювали оркестр та хор, зібраний з різних країн світу.

Богородиця наповнила нас в ці дні своєю любов’ю, ми змогли краще пізнати та відчути милосердя Ісуса, Бога Отця, щоб тепер нести це милосердя в наші країни, будинки та сім’ї.

IMG_2121Статистика 27-го Младіфесту:

  • 6 днів
  • Тисячі молодих людей з 69 країн світу;
  • Понад 400 священиків;
  • Міжнародний хор та оркестр: 90 учасників з 20 країн;
  • Синхронний переклад програми 17 мовами;
  • Средня температура повітря 33 0С;
  • Близько 600 тис. літрів випитої води 🙂 ;
  • Тисячі молитов «Радуйся Маріє»;
  • Декілька десятків тисяч сповідей;
  • Неймовірна кількість благодатей, Божої любові та милосердя.

До зустрічі на 28 Младіфесті! 🙂

Попередня

"Будьте милосердні!" Розпочався Младіфест (фоторепортаж)

Наступна

Младіфест 2016 (Фоторепортаж)