Запрошення на Другий онлайн-конгрес у Меджуґор’є

Дорогі друзі та медіа представники!

З нагоди 40-річниці меджуґорських подій (25 червня 1981 р. – 25 червня 2021 р.) Інформаційний центр “Mir Medjugorje” разом з багатьма іншими інформаційними центрами Меджуґор‘є в різних країнах організовує онлайн-конгрес «Там, де небо торкається землі» про плоди Меджуґор’є у світі. Перший подібний конгрес відбувся 30-31 січня 2021 року. Завдяки йому ми довідались про плоди Меджуґор’є у німецькомовних країнах. До онлайн-трансляції, яку перекладали 15 мовами, змогли долучитися більше 7 мільйонів людей з цілого світу.
Подібним чином 29-30 травня 2021 року Інформаційний центр “Mir Medjugorje” з Фондом «Centro Medjugorje» планує організувати Другий онлайн конгрес «За їхніми плодами пізнаєте їх (Мт. 7:16)» про плоди Меджуґор’є в іспаномовних країнах за участі 22 країн.
Інформаційний центр “Mir Medjugorje” вестиме пряму трансляцію конгресу та забезпечуватиме переклад різними мовами, зокрема, також і російською.

Приєднатись до прямої трансляції та отримати більш детальну інформацію ви зможете на наших сторінках: medjugorje.com.ua та svitlomariji.com.ua.

Від щирого серця запрошуємо всіх охочих доєднатися до спільної радості й молитви!

Попередня

о. Марін Карачіч – Як отримати повну індульгенцію?

Наступна

Катехеза, о. Марінко Шакота, Меджуґор’є, 15.04.2021 р. (Аудіо)