Запрошуємо Вас взяти участь в 33 -х денній підготовці до посвяти себе Ісусу Христу через руки Марії

Мир і добро з Меджуґор’я!
Дорогі друзі, запрошуємо Вас взяти участь в 33 -х денній підготовці до посвяти себе Ісусу Христу через руки Марії. Багато хто з Вас вже взяв участь в таких реколекціях через інтернет та ділилися чудовими свідченнями про те, як Господь діяв у вашому житті та житті ваших близьких. Заохочуємо вас долучити до посвяти своїх близьких, знайомих, друзів, обновити посвяту цілою сім’єю.
33-х денна підготовка до посвяти розпочнеться 20 лютого, а кульмінацією буде урочисте посвячення себе, наших сімей, а також усього, що нам дороге Ісусу Христу через руки Марії – 25 березня 2021 року в урочистість Благовіщення Господнього.
Час 33-х денної підготовки до посвяти себе Ісусу Христу через Марію – це час особливої переміни наших сердець, час особливого віддання під опіку Богородиці.
Пропонуємо Вам декілька свідчень тих, хто пройшов цю дорогу з Марією:
“… Це неймовірний час подарований Богом. В усьому, де б я не була, я відчувала Боже ведення. Це неймовірно, прекрасно, це звільнення від гріхів, всього негативного!” (Мирослава)
“… Зараз я переживаю дивовижний стан усвідомлення того, що не належу собі, але – Марії та Ісусу”. (Оксана)
“…Тих 33 дні пройшли тут на землі але таке відчуття, що духом у небі”. (Наталя)
“…Це неймовірна подорож. Незбагненна любов прийшла в моє серце”. (Ярослава)
В рамках 33-х денної підготовки, ті, хто хотів би брати участь у цій великій справі, кожен день через групу, засновану у Viber https://invite.viber.com/… , отримуватимуть тексти духовних вправ, щоденні катехези.
В молитві з Вами,
Світло Марії

Попередня

Церковний календар 2021р.

Наступна

27-а Міжнародна духовна обнова для організаторів паломництв, керівників центрів миру, молитовних та благодійних груп