Звернення візіонера Івана для 31 Младіфесту в Меджуґор’ї

«Я очікую того, що пройду цим шляхом тільки один раз. Будь-яке добро, яке я можу зробити, яке можу показати будь-якій іншій істоті, нехай це зроблю зараз… тому що більше я не зможу пройти цим шляхом…» 

Дорогі священники, дорогі друзі в Христі й особливо молоде, яка така дорога моєму серцю. Я хочу привітати вас від усього серця по-особливому в час цього найнезвичайнішого Младіфесту, де ми молимося та прославляємо любов Ісуса й Марії. Богородиця каже: «Той, хто молиться, не повинен боятися майбутнього», – йому не треба боятися.

Моя дорога молоде, вам не треба боятися майбутнього. Усі події в Божих руках. Ісус закликає вас довіритися Йому й молитися, говорити й ділитися з Ним у своєму серці. Ми вступили в тяжкий період для Церкви й для світу, але пригадаймо, що в цей час ми народилися в мудрості Божій. Богородиця продовжує говорити: «Дітоньки, ви потрібні Мені, аби здійснилися Мої плани». Цей заклик також для вас. Богородиця в особливий спосіб оберігає вас, молодих людей, як зіницю ока. Любить вас ніжною любов’ю. Дуже тяжко описати вам любов, яку Вона відчуває до вас, коли дивиться на кожного з вас – одного за одним. Це неописанна любов, така красива, така ніжна, така піднесена. Ви потрібні Марії! Для Неї важливо, аби ви відкрили свої серця для молитви, щоб молилися більше серцем. В одному зі Своїх послань Богородиця сказала: «Особливо Я бажаю, аби молодь із цієї парафії була більш активна у своїх молитвах». Вона також сказала: «Я особливо хочу сказати молодим людям бути відкритими на Святого Духа, тому що Бог хоче притягнути вас до себе в ці дні, коли сатана діє».

Богородиця неустанно турбується про вас, неустанно веде вас, більше ніж будь-коли в ці неспокійні часи.

Цариця миру очікує від усіх, щоб вони навернулися до Бога. Дорогі мої молоді люди, цей світ не може дати вам надії та спокою, які дає Христос. Істинний мир приходить тільки від Ісуса. Ісус – твій мир. Моліться за цей дар миру. Не милосердні часи народжуються в серцях людей, які не знають Бога. Але це не повинно бути для вас прикладом. Відкрийте свої серця й моліться, моліться, моліться, аби краще пізнати Бога, аби кожен міг відчути цю любов і мир Божий, дивлячись на ваш приклад. Молитва в Христі приносить мир у серці. Тільки коли душа віднайде мир у Бозі, вона буде наповнена.

Дорога молоде, живіть сьогодні цим посланням миру, цією надією, несіть її всім у вашій сім’ї, друзям, вашому світу. 

Мої дорогі молоді люди, часто приймайте Таїнства, особливо Сповідь та Євхаристію. Таїнства – це ваша обнова й сила. Мої дорогі молоді люди, неустанно моліться Розарій. З Розарієм ви подолаєте всі труднощі, які сатана намагається завдати вам і цьому світові. Щоденно відповідайте на заклики Богородиці до молитви Розарію. Розарій приносить вам спокій.

Мої дорогі молоді люди, знайдіть час для поклоніння Ісусові в Пресвятих дарах. Проведіть час у тиші, аби краще чути голос Святого Духа у своєму житті. Моя дорога молоде, живіть посланнями Цариці миру, станьте зразковими учнями в школі любові. Не бійтеся: «той, хто молиться, не повинен боятися майбутнього». 

Ісус каже в Писанні: «Не бійся!» Ісус посилає Свою Матір й каже Їй говорити дітям, щоб вони не боялися. Богородиця приходить до нас сюди, аби запросити молодь світу молитися за мир. Вона потребує тебе. «Ви – майбутнє Церкви, ви – майбутнє світу, і мир цього світу можливий. Можливий через тебе, тому не чекайте, коли хтось інший почне», – це буде втратою часу. Почніть сьогодні, слідуйте за закликом Богородиці й краще живіть Її посланнями. Нехай благословить вас Господь.

Дорога молоде, єднаюся разом із вами в молитві й у ці дні всіх вас віддаю Марії – «Цариці миру».

Божого благословення!            

Іван Драгічевич

Попередня

Младіфест 2020

Наступна

Послання для молоді на Младіфесті від кардинала Крістофа Шенборна з Відня