Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Солдо, 18 березня 2020 року

“Дорогі діти, Мій Син як Бог завжди дивився над часом. Я як Його Мати через Нього бачу в часі. Бачу гарні і болісні речі. Але бачу, що є ще любов і треба вчинити, щоб вона була пізнана. Діти Мої, не можете бути щасливими, якщо не любите одне одного, якщо не маєте любові в кожній ситуації й у кожному моменті свого життя. І Я як Мати через любов приходжу до вас, щоб вам допомогти пізнати правдиву любов, пізнати Мого Сина. Тому вас закликаю, аби завжди щораз більше були спраглими любові, віри та надії. Єдиним джерелом, із якого можете пити, є довіра до Бога, Мого Сина. Діти Мої, у моменти неспокою й зречення ви лише шукайте обличчя Мого Сина. Ви лише жийте Його словами і не бійтеся. Моліться й любіть щирими відчуттями, добрими ділами та допоможіть, щоб світ змінився і Моє Серце перемогло. Як і Мій Син, і Я кажу вам: любіть одне одного, бо без любові нема спасіння. Дякую вам, діти Мої”.

P.S. Дорогі друзі, деякі з вас вже можливо чули про це:
Сьогодні під час явління Мір’яні, Богородиця сказала, що явління кожного другого числа місяця закінчилися.
Звичайно, усім нам шкода, але від самого початку ми знали, що згадані явління рано чи пізно припиняться. Мір’яна про це завжди говорила паломникам. Звісно, візіонерка не знала, коли саме це станеться.
Богородиця буде і надалі являтися візіонерці Мір’яні, кожного 18 березня, в день щорічного явління.
Кожного дня, давайте прочитаємо  хоча б одне з послань Богородиці через Мір’яну і будемо намагатися, втілювати їх у своєму повсякденному житті.
Тепер ми можемо зробити більше, ніж будь-коли перед цим: виявляти любов, вдячність і відданість нашій дорогій Мамі, Цариці неба і землі!
Давайте і надалі старатися жити за Її посланнями всім серцем.

Попередня

Любі друзі…

Наступна

19 березня: єднаємося в молитві через пряму трансляцію