Будьте любов’ю і молитвою (Терезія Ґажіова)

Ми знаходимося в Пасхальному часі, часі благодаті та милосердя. Ми радіємо Божій перемозі. У всіх костьолах звучить вигук: «Христос воскрес!» Цариця миру, проте, звертає нашу увагу на те, щоб ми  не дозволили вітру ненависті та немиру запанувати в нас і навколо нас, а також на те, що диявол хоче немиру й непорядку.

Для нас добре знати, що відбувається, звідки походить зло, і назвати його на ім‘я. Деколи зло буває дуже гучним. Любов – тиха, вона не шумить, але це не означає, що її немає. Любов сильніша від усього зла. Доказом тому служить Воскресіння Ісуса. Діва Марія зосереджує наш погляд на цьому.

«Ви, дітоньки, покликані бути любов’ю та молитвою». І сьогодні таким чином Вона вчить нас не занурюватися в глибини наших проблем, а просто віддати їх Богові. Більше довіряти Йому.

Господь Ісус сказав святій Фаустині: «Якщо душа наповнена жаром чистої любові до Мене, то всі труднощі зникають, як мла під промінням сонця, і таку душу бояться зачепити, а всі противники бояться доступитися до неї, бо відчувають, що ця душа сильніша від усього світу».

У світлі цих слів ми можемо уявити собі життя Ісуса і Марії, а також свідчення безлічі святих, які слідують за ними. Незважаючи на всі труднощі й спокуси, завжди незмінним залишається одне: молитвою і любов’ю перемагаємо навіть те, що по-людськи здається нам неможливим. Ми стільки разів чуємо в посланнях Цариці миру, що вічне життя на небесах досягається молитвою і любов’ю.

«…Моліться і любіть, дорогі діти! Любов’ю можете зробити й те, що, думаєте, є неможливим … Знаю, що вам важко, бо навколо себе бачите все більше темряви. Діти мої, її потрібно розбити молитвою і любов’ю. Той, хто молиться і любить, не боїться, він має надію і милосердну любов, бачить світло і бачить Мого Сина… Моє материнське серце хоче, щоб ви, апостоли моєї любові, були малими світлами світу, світячи там, де хоче запанувати темрява; щоб своєю молитвою і любов’ю вказували правильний шлях, щоб рятували душі… Молитвою та вашою любов’ю світ стане на кращий шлях, і любов запанує у світі… Будьте молитвою й любов’ю для всіх тих, котрі далеко від Бога та Його любові… Любов’ю ви досягнете всього й навіть того, що, на вашу думку, є неможливим… Тільки любов’ю та молитвою, дітоньки, можете прожити цей час, даний вам для навернення».

Діва Марія закликає нас молитися за дар Божої любові. Коли в нас є Божа любов, у нас є все.

Апостол Павло підсумовує в гімні любові, у Посланні до Корінтян: «Тепер же зостаються: віра, надія, любов – цих троє; але найбільша з них –  любов».

Візіонерка Марія на питання, яке послання Діви Марії є найкрасивішим, одного разу відповіла: «Даю тобі Свою любов, щоб ти передавала її іншим!» Але це також і найважче. «Пережити красу любові Діви Марії й знати, що ця любов – дар, це те найпрекрасніше житті. Але коли я стараюся любити інших і дарувати їм цю любов, це так важко, що мені часто соромно за свою недостатню любов у порівнянні з материнською любов‘ю Богородиці.

Кожен день я молюся про те, щоб усе більше й більше відкриватися любові Марії та щоб я могла передавати її кожній людині. Молюся за те, щоб інші могли відчути цю любов і поширювати її далі».

Нехай Діва Марія надихне нас для Божої любові! Поєднані  в молитві з Нею, ми можемо зупинити зло.

Молитва:

Небесний Отче, дякуємо Тобі за те, що можемо досвідчувати Твою любов і завдяки явлінням Марії. Дякую за всіх, хто відкрив свої серця за Її заступництвом і почав любити та молитися. І сьогодні, з’єднані з Нею в молитві, ми просимо: дай нам Свою любов. Нехай Твоя любов і милосердя діють та воскрешають від смерті там, де панує вітер ненависті й немиру. Нехай Твоя любов переможе. Амінь.

Попередня

Воскреслий

Наступна

Це час милосердя для кожного із вас (о.Любо Куртович, OFM)