Молитва вдень та вночі (Тереза Ґажійова)

Марія закликає нас до сильної молитви та обнови молитви в сім’ях як протистояння модернізмові. Що таке модернізм? Ми спостерігаємо його навколо себе в розмовах, у засобах масової інформації, у школах, він проникає в Церкву. Модернізм учить, що християнство є лише однією з багатьох світових релігій. Модернізм проголошує, що сучасна наука довела, що чудес не існує. Згідно з модернізмом, Біблія є світською книгою, як і багато інших. Це ухилення  від Євангелія.

Марія вчить нас всього навпаки. У Меджуґор’ї ми бачимо, що відбуваються чудеса, що Євангеліє – єдина правда, і якщо ми живемо нею,  Бог народжується в наших серцях і в наших сім’ях. Марія закликає нас відновити спільну молитву в сім’ї, тому що вона залишилася чи не єдиною школою, де ми вчимося жити тим, що Бог існує.

Згадаймо 42-річну науку Цариці Миру про сильну молитву. Сильна молитва – це молитва серцем. Це молитва, яка творить чудеса, як каже нам Марія в одному посланні: «Молитва творить чудеса в людських серцях й у світі». Сильною молитвою є молитва Вервиці. Щодня ми покликані молитися радісні, скорботні та славні Таємниці Вервиці.

Є нею і  піст щосереди і щоп’ятниці. Марія каже нам, що молитвою і постом ми можемо зупинити війни та природні катастрофи. Хто молиться, той не боїться майбутнього, а хто постить, той не боїться зла. Найблагородніша й найбільша молитва – це Євхаристія. Вона є серцем Бога. Коли ми її приймаємо, не живемо вже ми, але живе в нас могутній Бог, Який приходить в Ісусі у Пресвятих Дарах і творить чудеса. Коли поклоняємося Йому в Пресвятих Дарах, ми отримуємо надзвичайні благодаті, змінюємося. Марія закликає нас: «У тиші серця залиштеся з Ісусом, щоб Він вас Своєю любов’ю змінював і переобразив. Коли з Ним формується справжня дружба, жодна буря не похитне вас».

Сильною молитвою є також і молитва під хрестом і з хрестом у руках. 25 липня 2020 року Богородиця сказала:

«Дітоньки, візьміть хрест у руки. Нехай він вам буде підбадьоренням, що любов завжди перемагає, особливо тепер, коли хрест і віра відкинуті. Вашими життями ви будьте відображенням і прикладом того, що віра та надія ще живі й новий світ миру є можливим».

Сильною молитвою є молитва з Божим Словом. Ми самі вирішуємо, про що будемо думати. Марія хоче, щоб наші перші й останні думки належали Богові. Вона закликає нас: «Покладіть Святе Письмо на видне місце у ваших сім’ях та читайте його. Так пізнаєте молитву серцем – і ваші думки будуть у Бозі».

Сильна молитва – це жертвування з любов’ю страждання, з’єднаного з Ісусом. Марія ділиться з нами: «Я Свій біль ховала любов’ю. Апостоли моєї любові, ви, які терпите, знайте, що ваші болі стануть світлом і славою. Діти мої, допоки зносите біль, допоки терпите, небо входить у вас і ви всім навколо себе даєте трохи неба та багато надії».

Нарешті, сильна молитва – це також і спільна молитва. Ми самі знаємо: велика різниця, коли молимося наодинці й коли нас більше. Молитва має стати життям – для Бога в поклонінні та для наших ближніх у служінні.

Коли ми живемо Її основними посланнями, будемо радістю для Богородиці. Вона вибрала й нас теж. Ми покликані відповідати денно-нічною молитвою, щоб Небо не мовчало, а рясно благословляло місця, де ми живемо.

Молитва: Дякуємо тобі, Небесний Отче, за Марію, яку Ти й досі нам посилаєш, щоб застерегла нас від небезпек і пасток модернізму. Дякуємо Тобі за заклик до сильної молитви й обнови спільної молитви в наших сім’ях. Маріє, допоможи нам перебувати з Тобою в молитві, особисто та спільно. Оберігай наші думки від зараження модернізмом. Допоможи нам полюбити думки про Бога. Допоможи нам жити за Євангелієм. Амінь.

Попередня

Вчитися спочатку (о. Славко Барбарич, OFM)

Наступна

Закликаю вас до сильної молитви (о. Любо Куртович, OFM)