Лише довіртесь Їй…

Коли ми молимося й постимо за втілення намірів та планів миру Богородиці, Бог діє через Діву Марію там, де це найбільше потрібно й у найкращий спосіб. Запрошуємо Вас і в цьому новому році до безперервної молитви та посту за втілення намірів та планів миру Пресвятої Діви Марії.

Слава Ісусу Христу! Мене звати Люба. Узимку минулого року я побувала в гостях у Матусі в Меджуґор’ї. Там мені запропонували молитися годину Розарій за мир і плани Богородиці, і я, звісно, погодилася. Від самого початку ця молитва стала приносити велике задоволення, спокій і мир у серці. Але пройшло декілька місяців – і я почала помалу відкидати її на задній план.

А за місяць-півтора я взагалі перестала молитись. Відтоді почала помічати, що незібрана, роздратована, а в сім’ї поновилися сварки, взаємні звинувачення. І я в цьому настільки погрузла, що почала знову розчаровуватись у  молитві та й узагалі в Бозі. Якось пожалілася знайомій, яка, до речі, мені цю молитву за мир і запропонувала. Вона запитала, чи я ще молюсь. Я відповіла, що ні, бо не маю часу: зараз літо, багато справ, до того ж я й так багато молюсь.  А вона у відповідь: “А ти спробуй – і будеш бачити, що все зміниться”. І я спробувала знову. Не можу вам передати, яка я щаслива, що знову молюся годину за плани Матусі. Це неймовірне відчуття легкості, радості, упевненості в завтрашньому дні. Так, проблеми ще є, але дуже швидко ми з Богородицею знаходимо правильне рішення. Тому хотіла б попросити всіх, хто ще не практикував цієї молитви, не зволікати й обов’язково розпочати молитися – і дуже скоро у вашому житті розпочнуться кардинальні та приємні зміни. Пам’ятайте: наша Матуся завжди радо спішить кожному на допомогу лише довіртесь Їй, а Вона зробить усе можливе, щоб Її діти були щасливими.

Люба, Україна

 

*          *          *

Весною 2020 року я почав молитися за мир і за плани Богородиці. Спочатку нас було двоє. Ми записувалися на 1 годину молитви тоді, коли нам виходило, а потім почали молитися по одній годині на тиждень. Так ця молитва перемінила моє серце – і я почав глибше молитися, пізнав більше любові Пречистої Діви Марії. І коли молюся за мир, то мир приходить у моє серце, наповняє його – і я стаю набагато радіснішим.

Зараз ми – групка з п’яти осіб – почали щоранку молитися за мир: записуємося на певну годину та молимося за плани Богородиці й мир у всьому світі. І кожен день стає мирним, стає радісним, життя перемінюється, наповнюється Божою любов’ю. Я відчуваю опіку Діви Марії в усіх моїх починаннях, у всій моїй праці.

Дякую Богородиці, що навчила мене молитися за мир і принесла великий мир у моє серце. Заохочую всіх об’єднуватися в маленькі групки й молитися за мир, адже спільна молитва набагато сильніша, а найголовніше – та молитва приносить такий потрібний мир кожному з нас. Нехай Господь благословить усіх, хто молиться за плани Діви Марії, та всіх людей у цілому світі.

Тарас, Україна

Попередня

Світло Марії. Cічень 2021

Наступна

Про приготування до сповіді (Славко Барбарич, OFM)