Мати, Яка буде тішити діток… (Володимир, Молдова)

Слава Ісусу Христу!
Вже пройшло трохи більше п’яти місяців, як я мав щастя майже п’ять днів перебувати в Меджуґор’ї! А все таке свіже в моїх спогадах… начебто це було вчора. Після повернення додому в перші тижні я не міг без хвилювання, без сліз, розповідати про те, що я бачив і пережив у Меджуґор’ї.

Разом із невимовними враженнями я привіз додому також багато фотографій та відео, які дуже допомагають мені ділитися усім цим з іншими. Я вдячний Нашій Небесній Мамі за таку чудову нагоду — відвідати Меджуґор’є!

 Так було Богу завгодно, що у Молдові я вже більше 20 років займаюся благодійними проектами. І зараз ми допомагаємо більш ніж 460 дітям з бідних сімей, для цього ми відкрили 15 дитячих центрів. Щоденна програма нашої допомоги починається з обідів для цих дітей, після цього допомагаємо їм виконувати домашні завдання, а потім організовуємо для дітей різноманітні заняття, які відповідають їхнім інтересам…

IMG_7805Після мого повернення з Меджуґор’я я вирішив (на знак подяки нашій Мамі), щоб її Ікона була також у наших проектах. І це було чудо!!! — з появою образу Божої Матері, діти перед обідом моляться “Отче наш…”

Ці фотографії були зроблені в шкільній їдальні. Торік наша Благодійна організація PRO UMANITAS зробила там ремонт на суму більше 40 000 Євро. І це був один із наших великих проектів у 2014 році.

Днями ми будемо завершувати ще один проект (ремонт дитячого садка) і керівник садка сказала, що залюбки прийме від нас образ Божої Матері, яка буде дарувати діткам радість… А ми також будемо радіти, що дедалі більше й більше людей у Молдові побачать Царицю Миру.

                                                                  

Попередня

Молитовна зустріч в Словаччині

Наступна

Сім’ям, щоб були сильними у Бозі… (Ванда Полтавска)