Свідчення 33-денної підготовки до посвяти Ісусу через Марію

Дуже дякую вам за те, що ви створили цінний 33-денний супровід. Молитви та роздуми були для мене підкріпленням, вони були настільки глибокими за змістом, що легко вводили мене в Божу присутність. Я насолоджувалася кожною молитвою, а також посланням, яке мене торкалося.

Вкінці я пережила урочисте закінчення посвяти вдома (додаю фото місця молитви у своїй кімнаті J). Завдяки вашій пропозиції та підготовці, яку ви зробили для нас, цілий місяць я могла переживати цілком особливий час, в якому змогла відчути ніжний супровід нашої Матері у простоті, в скритості та Її ніжності. При роздумах, які були запропоновані на кожен день, а особливо під час роздумів послань, для мене було викликом встати в правді перед собою. Мені допомогло, щоб все було наперед добре підготовлено.

На заклик Святого Духа завжди були чудові тексти, які відгукувалися в мені і пробуджували моє серце для Бога. Дякую…

Нехай Господь рясно винагороджує вас і дарує вам зі скарбів свого Серця. Вірю, що це рішення та посвята, які я відновила завдяки вам і Божій благодаті, продовжуватимуться в моїх днях і наблизять мене до Серця Нареченого, Який передує та супроводжує мене / нас першістю Своєї Любові. Я хотіла б пережити це ще раз, – можливо, через рік – було б непогано бути знову з вами.
Тож я просто хотіла подякувати вам за ваші зусилля та жертву в цій справі… це принесло мені (і, звичайно, не лише мені) такий відпочинок, радість з того, що можу більше належати Христові через Марію, що Вона піклується про мене, таку, якою я є сьогодні. І вірю, що буде вести мене, щоб моя любов зростала. Нехай Цариця Миру продовжує вести вас і охороняти у своєму чистому Серці.

З подякою,

Анна, Словаччина

Попередня

Проповідь у Свято Пресвятої Трійці 07.06.2020

Наступна

Оголошення про скасування Міжнародної духовної обнови для священників