Свідчення під час днів духовної віднови для подружніх пар у Меджуґор’ї

«… Ми усвідомили, що мир, любов, розуміння й довіра в сім’ї – це плоди роботи над своїм серцем та встановлення особистісних стосунків з Ісусом».

Інга й Артур, Латвія

«… Ми знову нагадали собі, що на першому місці повинен бути Бог. Дуже цікавими були лекції настоятеля парафії про відкрите серце; про те, що нам потрібно викорінювати із серця гордість, осуд і наповнювати його любов’ю.
Як дружина, я помітила, що хотіла багато чого змінити у своєму подругові, не помічаючи тих красивих і позитивних сторін, які в ньому є. Я зрозуміла, що потрібно починати із самої себе. Потрібно жити тут і сьогодні».
«… Я зрозумів, що коли в житті стається якась негативна ситуація, на неї можна подивитися з іншого боку й треба виходити з неї разом як пара.
Після Меджуґор’я хочеться почати все з чистого листа. Ми віримо, що ця духовна віднова допоможе нам укріпити наші стосунки, помічати більше позитивних сторін одне в одному, дякувати одне одному за дрібниці, яких ми часто не помічаємо, і приймати одне одного такими, якими нас сотворив Бог».

Михайло і Надія, Україна

«… Мій чоловік уперше за 20 років нашого подружнього життя почав молитися Розарій».

Світлана й Федір, Україна

«… Мені захотілося досягнути внутрішньої свободи, приймати з миром у серці ситуації, які йдуть урозріз із моїми планами».

Ліга і Яніс, Латвія

«… Ми зрозуміли, як мало робимо в нашому повсякденному житті для того, аби бути ближчими й до Бога, і до наших ближніх. Ми зрозуміли, що недостатньо молимося, тому що молитва – це основа для того, щоб практикувати правдиву християнську любов до ближніх. Під час Днів духовної віднови кілька разів наголошувалося, що ми є подарунком одне для одного й що повинні приймати одне одного такими, якими є. Любити іншу людину тією любов’ю, яку дав Бог, але за цю Любов потрібно молитися – просити її в Ісуса, бо Він – найдосконаліший приклад Любові».

Яцинта й Едгар, Латвія

«… У моїй пам’яті залишаться лекції священика й щирість, із якою він говорив, його прості людські приклади. У моїй пам’яті залишаться всі люди, яких я зустріла (які брали участь в організації цього семінару), бо від них віяло такою любов’ю, що я подумала: у колі таких людей, беручи з них приклад, і решта, такі, як я, можуть почати мінятися. У моїй пам’яті залишиться Адорація Пресвятих Дарів, час у тиші разом з Ісусом…»

Сігне й Крістап, Латвія

«… Дуже класною була практика посту. Не тільки посту на хлібі, але й практика, яку я спробував одного дня – піст від Інтернету. Дуже красиво ми з дружиною провели цей день у спілкуванні, у молитві, і коли наступного ранку я ввімкнув Інтернет – відчув, як мене затягує, і зрозумів, що це потрібно відрізати. І саме тоді прийшов внутрішній мир. Я зрозумів, що з Інтернетом дуже важливо знати, для чого ти туди входиш, що хочеш почерпнути, зробити, що потрібно, і лишити це та жити реальним життям. Цей піст від Інтернету для мене був у стократ важливішим, аніж «їсти чи не їсти».
«… Ми, напевне, були «наймолодшою» подружньою парою, ми разом зовсім недовго, але я рада, що Бог дав мені усвідомити вже із самого початку, що Він зробив для мене незвичайний подарунок. І в ці дні я подивилася на свого чоловіка як на дар. Мені теж дуже сподобався піст. Я думаю, що цю практику посту ми повеземо до себе додому. Дякую Богові за все!»

Янек і Наталія, Україна

Попередня

Роздуми над посланням Богородиці від 25 листопада 2019 року (аудіо)

Наступна

Особистий досвід (о. Славко Барбарич, OFM)