Віддати усе в Маріїні руки

Дорогі друзі! 25 березня, на свято Благовіщення Господнього, ми урочисто закінчили 33-денну підготовку до посвяти Ісусу Христу через руки Марії. У цій молитві взяло участь близько 3200 людей із дев’яти різних країн (Білорусі, Казахстану, Латвії, Литви, Молдови, Росії, Словаччини, України та Чехії).
Наступна 33-денна підготовка до посвяти Ісусові розпочнеться 21 квітня 2021 року, а закінчиться 24 травня 2021 р., на свято Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви.
Дякуємо Господу за всі чуда й благодаті, даровані нам через заступництво Богородиці.
Хочемо поділитися з Вами деякими свідченнями людей, що здійснили цю посвяту.

Після підготовки до посвяти свідчу про те, що з миром у серці я прийняла дуже важливе рішення щодо проблеми, яка не розв’язувалась уже дуже багато років у нашій родині. Ми розвіяли страх, який нас охоплював перед майбутнім. Від цього рішення залежать долі багатьох і дуже дорогих мені людей. Я все віддала у ЇЇ СВЯТІ РУКИ.
Зоряна, Україна

Під час реколекцій мене особливо торкнулися послання Богородиці, читала їх і “вчилася”. Дуже запали в серце слова: “Молитвою й постом можна зупинити війни”. Це мені видалося сильним: така маленька жертва – і така велика справа! Надихнувшись, почала щосереди постити на хлібі та воді й закінчувати день Святою Месою. Сподіваюся, що з допомогою Богородиці буду продовжувати постити щотижня й після закінчення Великого посту. Дякую Богові за ці реколекції! Спасибі Господу за об’явлення Богородиці в Меджуґор’ї!
Маіріта, Латвія

Коли почала молитися підготовку до посвяти, то в голові постійно кружляла думка: Боже, ну чому я так мучусь від недуги, чому я? Через деякий час почала розуміти, що якби не хвороба, я б не зрозуміла, що стільки часу жила без молитви, церкви й покаяння. Щоразу я сильно плакала під час молитви, пригадуючи стільки гріхів, і кожного разу йшла до сповіді. Це ті вчинки, про які давно забула й навіть не розуміла, що це образа Бога. Справді брав сором і щирий жаль. Я вперше не нарікала, а просто сказала: дякую, Боже, за цю недугу, і нехай буде воля Твоя. Я вперше в житті подякувала за дар життя й багато речей, яких я не розуміла.
Дякую Богові та Марії за всі ласки.
Зоряна, Україна

Я вже декілька разів практикувала ці духовні вправи, але щоразу щось відкриваю нове. Цього разу я раптом почала помічати маленькі знаки, які дає мені Бог, і це наповнило мене надзвичайною радістю. Особливо радісно було усвідомлювати, наскільки велика любов Бога, Який посилає нам Богородицю, аби з допомогою Її Материнської любові привести всіх нас на Небо! Цікаво, що до цього я якраз роздумувала про те, що не втілюю в життя заклик Євангелія завжди радіти.
Ольга, Росія

До цієї посвяти себе Ісусові Богородиця привела мене через сторінку www.mir.com.hr, коли Господь дав мені сили та серйозний намір з нового року розпочинати й закінчувати день годиною молитви Розарію за мир у всьому світі. Мені було як тоді, так і зараз дуже радісно бути з’єднаною з Меджуґор’єм, радісно, що наше співробітництво,цей невидимий духовний зв’язок будуть продовжуватися. Велике всім дякую!
Інесе, Латвія

Дякую Матері Божій та Ісусові за те, що мене знайшов. Матінка тримала мене за руку й не залишала. Молилися з чоловіком і діточками. Подруг навернувся, ми щодня ходимо до Причастя. Молімся за наших чоловіків і дітей, бо в них є Господь.
Оля, Україна

Дякую за можливість узяти участь у цих прекрасних реколекціях разом із Богородицею та Її дітьми! Ця посвята себе Ісусові Христу через Богородицю дуже зміцнює й дає впевненість, що Господь про все подбає. Під час реколекцій два місяці тому відійшов у Вічність мій батько. Ми з мамою посвятили його Ісусові Христу та Богородиці ще до його смерті. Усе, що посвячується Богові й Богородиці, отримує гарантію Вічності. Бажаю всім особливо благодатного й духовно наповненого часу в очікуванні Пасхи Христової! Об’єднуймося в молитві.?❤️?
Інесе, Латвія

Попередня

Молитва на вервиці в першу суботу місяця,3.04.2021 р.

Наступна

Привітання з Великоднем