Випрошене зцілення

Слава Ісусу Христу!

Хочу поділитися з вами й подякувати Діві Марії за випрошене зцілення. Минулого року наприкінці серпня під час моєї роботи в Австрії мене почала боліти права рука. Ходила на уколи, приймала таблетки, але водночас мені довелося працювати, тому що був кінець сезону й багато роботи. Лікар мені сказав, що коли я піду додому, не буду так багато працювати, то біль зникне. Але вдома біль не проходив, а лікарі відправляли мене від ортопеда до невролога, тому я оббивала пороги раз у одного лікаря, раз в іншого. Навіть уночі я взагалі не могла спати. Мені призначили уколи та капання, які я всі сумлінно прийняла. Оскільки й це не допомогло, мене відправили в лікарню, де я зробила подальші обстеження. А після тижня в лікарні мене з болем відправили додому. Перед Різдвом відчула гострий біль у попереку і не могла навіть нормально ходити, лежала вдома, дивилася вечірню програму онлайн з Меджуґор’я і відчувала в серці, що повинна поїхати в Меджуґор’є, що тільки Діва Марія може допомогти мені зцілитись. Наступне паломництво було в лютому на семінар посту, молитви та тиші, тому я одразу записалася.

За тиждень до поїздки на семінар мені зробили МРТ і виявили, що в мене погіршився стан із хребтом, тож я не можу вирушити в таку довгу дорогу до моєї любої Діви Марії до Меджугор’є. Мені було дуже сумно, що я не могла поїхати. У своєму серці я постійно чула слова: «Тільки Діва Марія може випросити тобі зцілення».

Надалі я закінчила опромінення ліктя, але після нього мені завжди було погано й болі не припинялися, а посилювалися.

Якось до нас прийшов один знайомий і сказав, що через 4 дні ми їдемо в Меджуґор’є автомобілем. Він сказав, що хоче допомогти мені, щоб я могла поїхати до Богородиці. Маю 79-річного тата, і він теж мені сказав, що поїде зі мною просити Діву Марію за моє одужання. Від радості я не знала, що сказати. І ось так ми приїхали в Меджуґор’є.

Під час паломництва ми були на Подбрдо, Кріжевці, на могилі отця Славка. Ходили на вечірню програму й увесь час, поки були в Меджуґор’ї, ми слухали Євангеліє про зцілення та про віру. У передостанній день перебування в мене сильно болів лікоть. Я лежала й молилася. З кімнати був вид прямо на статую Діви Марії на Подбрдо. Після обіду ми йшли в гості до спільноти «Світло Марії». Наприкінці відвідин, коли ми вже йшли, у спільноті подарували мені книгу послань Діви Марії, білу хустку, якою витерли краплі, що стікали зі статуї Воскреслого Христа, і пелюстку троянди, яку благословила Діва Марія під час об’явлення. Я потерла лікоть хусточкою й пелюсткою.

Тоді ми пішли попрощатися з Дівою Марією до Блакитного хреста на Подбрдо. На вечірній програмі під час Святої Меси відчула, що моя рука якась легка, і я почала нею крутити, рухати, вправлятися – рука не боліла. Відтоді я не відчуваю болю. Діва Марія мене зцілила своїм заступництвом. ДЯКУЮ Діві Марії за велику ласку зцілення та за Її опіку наді мною.

Діва Марія – моя любляча Мати, Яка переживає зі мною все – болі, труднощі, хвороби, але й радість. Дякую Тобі, моя небесна Мати, за все.

Катерина

Попередня

02.05.2024

Наступна

Підготовка до Меси. Скорботні таємниці (продовження) (о. Славко Барбарич, OFM)