Як я долала перешкоди в 33-денних духовних вправах

Перш за все, велика подяка за підготовку до посвячення, за всі прекрасно підготовлені тексти, молитви, розважання та, нарешті, за прекрасне свідчення учасниці Анни. Духовні вправи були для мене щоденною радістю, хоча іноді я молилася наприкінці дня з великими зусиллями. Я мати 4-ох дітей. Пресвята Богородиця дала мені силу та заохочення. Я дуже з нетерпінням чекала кожного дня. І я зрозуміла, що це не просто молитви та Її слова, а також потрібний момент – це відпочинок у Її дорогоцінному Серці, Серці люблячої Матері Божої.

В останній день посвяти сатана помітно клав мені під ноги всі можливі перешкоди. Він спершу запевнив мене: “Зачекай, це може почекати, ти маєш іншу важливу роботу”. Я уважно прочитала способи посвячення в п’ятницю ввечері. Оскільки я відклала його на вечір для прямої трансляції з Подбрдо, а поїздка з родиною була продовжена через незаплановані зміни, я не встигла вчасно повернутися додому. По дорозі моя дочка отримала травму на велосипеді і, коли ми ввечері клали дітей спати, я побачила, що на вашому сайті більше немає інструкцій щодо способів посвячення. Я плакала. Чоловік повторив мені: “Ми всі дуже любимо тебе”. І тому я почала кликати ім’я Господа, Пресвяту Діву Марію, і просити допомоги. Вона побачила моє бажання і не залишила мене так.

Я переписала молитву посвяти з попередніх днів підготовки згідно з інструкцією, підготувала місце, як я пам’ятала, з трояндами з мого саду, одягнула одяг і стишилась у молитві. У мене був величезний спокій у душі та велике бажання зробити це. Господь надихнув мене шукати запис трансляції. Спочатку на сайті, але я не знайшла, а потім у Facebook. Дужедякую за запис. Пережити молитву Святого Розарію безпосередньо з місця об’явлення було для мене великим духовним досвідом. Я переконалася, що якщо ми покладемо все в рукиБога і Марії, то це буде найкраще для нас. Я довіряю Діві Марії та її величезній турботі і любові. І життя з Нею переконує мене в цьому. Святий Розарій (хоча іноді над каструлями на кухні) і Вервиця до Божого Милосердя – це мої щоденні супутники.

Дуже дякую за цю можливість. Нехай Господь благословить вас і вашу працю, щоб ви могли надалі надавати нам необхідне заохочення від Богородиці.

Зузана, Словаччина

Попередня

Молитва за зцілення душі і тіла, Меджугор’є, 10.06.2020

Наступна

“Страждання” – послання з Меджуґор’я для світу від Патріка і Ненсі.