ДЕНЬ СЬОМИЙ: П’ЯТИДЕСЯТНИЦЯ ЛЮБОВІ

День сьомий
П’ятидесятниця Любові
(28-ий день)
Віддатися у Лицарство Непорочної
В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа.

ЗАКЛИК
Господи, зішли Духа Твого, і створиш життя і відновиш обличчя землі. Господи, віднови Твою першу П’ятидесятницю. Ісусе, благоволи дати Твоїм возлюбленим священикам благодать розпізнання духів, наповни їх Твоїми дарами, примнож в них любов, нехай серед всіх людей стануть ревними апостолами та істинними святими.
Духу Святий, Боже Любові, увірвись могутнім вітром до наших соборів, церков і каплиць, увійди до наших спільнот, відвідай розкішні оселі і вбогі домівки. Наповни всю землю Твоїм сяйвом, Твоєю втіхою і Твоєю любов’ю.
Прийди, Духу Святий, і оживотвори світ Своїм святим подихом. Огорни всіх людей блиском Своєї благодаті і заволодій ними в сяйві Своєї слави.
Прийди і підтримай тих, котрі зі страхом думають про теперішнє, роз’ясни майбутнє і зміцни тих, що ще й досі вагаються на Твоїх стежках, Господи.
Духу-Світло, розсій земну темряву і приведи кожну загублену вівцю до Господнього притулку, проганяючи хмари, проясни небо своїм предивним сяйвом. Явись людям, і нехай день цей благовістить світанкову зорю. Наповни всі серця різноманітністю дарів, божественним плодом Голгофської Жертви, розкішною нагородою Христових обітниць.
Духу Божий, Вогонь Любові, радосте найбільша, Сяйво, що розсвітлює найглибшу темряву! Ти, котрий навчаєш нас прославляти Бога, Духу істини, дозволь нашим душам зазнати солодощів святості.
Дозволь їм пізнати глибину краси Твоїх таємних помешкань. Нехай, за словом Твоїм, увійдуть у приховане царство божественних тайн. Тоді життя їх, переображене і обожене в Христі, отримає нескінченну силу, через занурення у Твої божественні скарби.
О Утішителю в скорботах наших, безцінна окрасо плодоносної самотності, причино всіх наших радостей, святе насіння нашого духовного життя, простягнись над всією Вселенною. Сповий світ своєю повнотою. Прийми нашу людську сущність і введи її в тайну Твоєї божественної єдності. Витисни в серцях наших знамення обітниць Отця. Зітри кожну тінь з нашого обличчя. Дозволь нам випити чашу Христову до дна, і тоді настануть жнива Святих Твоїх у сяйві.
(Марта Робен, 26 травня 1939 року)

Посвята Святому Йосифу
О улюблений Св. Йосифе, прийми мене за Свою дитину, заопікуйся моїм спасінням, чувай наді мною вдень і вночі, захорони мене від нагоди до гріха, здобудь для мене чистоту душі і тіла! Через Твоє заступництво перед Ісусом подай мені Духа жертви, покори і самозречення, палаючої любові до Ісуса у Св. Тайнах, солодкої і ніжної любові до Пречистої Діви Марії, Божої Матері. Св. Йосифе, будь при мені протягом мого життя і в годину смерті, а на Божому суді осягни для мене прихильність Ісуса, мого милосердного Спасителя.Амінь
Св.Бернардин Сієнський

Вірую…” (Апостольський символ віри)
“Радуйся, Маріє…” (10 раз в наміреннях Богородиці)

Слово Боже

Од 12, 10-11: І я почув голос могутній, що говорив на небі: «Нині настало спасіння і сила і царство Бога нашого, і влада Христа його, бо повержено обвинувача братів наших, який обмовляв їх перед Богом нашим день і ніч. І вони перемогли його кров’ю Агнця і словом свідчення свого, і не злюбили життя свого до смерти.

Послання Богородиці, 25 травня 1993 p., Меджуґор’є
“Дорогі діти! Сьогодні вас закликаю через молитву відкритися Богу, щоб Святий Дух у вас і через вас почав творити чудеса. Я з вами й заступаюся перед Богом за кожного з вас, тому що, дорогі діти, кожен із вас є важливим у Моєму плані спасіння. Закликаю вас бути носіями добра та миру. Бог може дати вам мир, тільки якщо навернетесь і будете молитись. Тому, дорогі Мої діти, моліться, моліться, моліться і чиніть те, на що вас Святий Дух надихне. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

РОЗДУМИ

Через Марію розпочалось спасіння світу і через Марію воно повинно довершитись. […] Отож, під час другого приходу Ісуса Христа, Марія буде об’явлена Духом Святим, щоб завдяки Їй, Ісуса Христа пізнали, полюбили і вірно Йому служили, адже причини, які змусили Святого Духа приховувати Свою Наречену за Її життя і так скромно об’являти Її в Євангельських переказах, більше не існуватимуть.
(св. Людовик Марія Гріньйон де Монфорт, Трактат, п. 49)

Максимілян Кольбе, більше за інших переймався тайною обрання Богом Марії. Його серце і думки особливим чином зосередилися на цьому новому Початку, яким в історії людства, через Відкупителя, Непорочне Зачаття Матері стало Його земним Втіленням.
Максимілян Кольбе особливо глибоко проник у цю тайну – не у відокремленні, але через живий контекст Бога в Трійці – Бога Отця і Сина, і Святого Духа, а також через живий контекст спасенних намірів Бога у відношенні до світу. А ось його слова: „Намагаймося завжди, щодня і дедалі більше наближатися до Непорочної, і таким чином, ми дедалі більше наближатимемося до Пресвятого Серця Ісусового, до Бога Отця, до всієї Пресвятої Трійці, адже жодне створіння не знаходиться так близько з Богом, як Непорочна. А, отже, і всіх близьких нашому серцю приведімо до Непорочної і до доброго Бога…” (Лист з Нагасакі, 6 квітня 1934 року). (Йоан Павло ІІ, Друга подорож до Польщі, червень 1983 року)

АНТИФОН
І Дух, і Наречена говорять:
„Прийди!
Нехай прийде, Господи, Твоя благодать,
перемінить цей світ,
а Ти станеш усім і в усьому!”

ПІСНЯ: Одкр. 4, 11; 5, 9. 10. 12
Достойний ти, Господи й Боже наш,
Прийняти славу і честь, і силу,
бо ти створив усе,
і волею твоєю воно існує і створено.
Достойний ти взяти книгу і розкрити печаті її;
бо ти був заколений,
і викупив Богові кров’ю своєю –
з кожного племені і язика, і люду, і народності;
і зробив їх царством священиків Богу нашому;
і царствуватимуть на землі.
Достойний Агнець заколений
прийняти силу і багатство, і мудрість, і кріпкість,
честь і славу, і благословення.

Іспит сумління (моліться цими словами повільно)
Мій добрий і милосердний Отче, стою перед Тобою. Я знаю, що Ти мене бачиш й чуєш. Хочу сказати Тобі сьогодні: я вірю, що Ти можеш мене очистити. Святий Духу, покажи мені правду про мене. Просвітли мою пам’ять і моє серце, Мій ангеле-охоронцю, допоможи мені розпізнати мої недоліки. Амінь.

(Тепер пригадайте собі, якими були ваші ранкові постанови, згадайте, що сталося в цей день, які почуття були у вас на серці. Оцініть, чим би були задоволені Марія та Ісус, та подякуйте за це)

Спасибі, Господи, за думки про Тебе, за витривалість у добрі, за сили відкидати спокуси, за добре натхнення, за …

(Тепер оцініть, чим би не були задоволені Марія та Ісус, перепросіть за гріхи і занедбання)

Милосердний Боже, пробач мені….. Мені шкода …. Я жалію, що…

Прошу Тебе, добрий Отче! Допоможи мені завтра не впасти в спокусу… Допоможи боротися зі своєю провиною… Я хочу бути схожим(ою) на Ісуса та Марію і хочу так, як вони…

Особливо прошу Тебе про чесноти … (наприклад, смирення, лагідність …)

Я хочу пізнати Твою святу волю, і дай мені сили її виконати.

Прошу про благодать Святого Духа, благодать віри, надії та любові на завтрашній день.

Ісусе довіряю Тобі!
Царице миру, молися за нас!

Молитва посвяти Ісусові через Марію
Пресвята Діво Маріє, сьогодні перед Тобою й у Твоїх руках відновлюю та підтверджую обітниці святого Хрещення.
Назавжди відрікаюся сатани, усіх його діл, а посвячуюся Пресвятому Серцю Ісуса Христа. Хочу нести свій хрест і наслідувати Христа по всі дні свого життя, згідно з волею Небесного Отця.
О Маріє, перед лицем усього небесного двору й цілої Церкви посвячуюся Твоєму Непорочному Серцю. Будь моєю Матір’ю і Царицею. У повному підпорядкуванні й любові Тобі віддаю й посвячую своє тіло та душу, своє майно, видиме й невидиме, плоди своїх добрих діл, минулих, теперішніх і майбутніх, залишаючи за Тобою всеціле і повне право розпоряджатись мною й усім, що мені належить, по Твоїй благій волі, задля більшої слави Божої тепер і навіки. Амінь.

Богородице Діво, Царице миру і примирення,
молися за нас і за цілий світ. (3 рази)

Попередня

ДЕНЬ ШОСТИЙ: ОСЬ МАТИ ТВОЯ. ПРИЙМИ ПРЕСВЯТУ ДІВУ МАРІЮ У СВОЄ ЖИТТЯ, І ВОНА ТАКОЖ ПРИЙМЕ ТЕБЕ ДО СЕБЕ

Наступна

Проповідь 26.05.2020