Молитва на акт посвяти святому Йосифу

Акт посвяти святому Йосифу

О славний патріарше й опікуне Церкви! О дівственний чоловіче Непорочної Божої Матері! О захиснику й дівственний отче воплоченого Слова! У присутності Ісуса й Марії я обираю тебе сьогодні своїм батьком, захисником та оборонцем.

О великий святий Йосифе! Бог поставив тебе головою Святого Сімейства, прошу, прийми мене, хоча я зовсім негідний (а) бути членом твого «святого дому». Познайом мене зі своєю Непорочною Нареченою; попроси її прийняти мене як свою дитину. Молися за мене, щоб я завжди думав (ла) про Ісуса й вірно служив (ла) Йому до кінця свого життя. О постраху пекельних духів! Помнож в мені чесноти, захисти мене від зла й допоможи мені нічим не образити Бога.

О мій духовний отче! Цим я посвячую себе тобі. Вірно наслідуючи Ісуса й Марію, я віддаю себе та всі свої проблеми під твою опіку та захист. Тобі після Ісуса й Марії я посвячую своє тіло та душу з усіма їхніми здібностями, своє духовне зростання, свій дім і всі свої справи та події. Не відкидай мене, але прийми за слугу й дитину Святого Сімейства. Постійно чувай наді мною, а особливо в годину смерті. Утіш і зміцни мене присутністю Ісуса й Марії, щоб я міг (ла) з тобою прославляти Святу Трійцю на всю вічність і поклонятися Їй. Амінь.

Акт посвяти святому Йосифу (PDF)

Print Friendly, PDF & Email

Попередня

День підготовки до посвяти святому Йосифу

Наступна

1 травня – Вступ до акту посвяти