Надія на краще завтра (Терезія Гажійова)

Коли дитина боїться вночі, то плаче. Якщо приходить до неї хтось чужий, дає “пустунчика”, колише, бере на руки, зазвичай, то це триває довго, аж поки дитя заспокоїться. Часом заспокоїти й не вдасться. Однак коли приходить мама, ласкаво промовляє, бере до себе – дитина заспокоюється. Достатньо, щоб мама лиш прийшла.

Це є для мене послання Діви Марії — сьогодні, коли з медії виходить так багато страхітливих чорних новин.
Якась інформація може нас сильно налякати. Цариця миру теж про це говорить. Вона називає ситуацію на ім’я. Світ справді звивається у заразному вітрі ненависті й неспокою, який може бути смертельним. І цього разу, так як це було і в деяких доленосних подіях людства, Марія пропонує нам рішення, як можна зупинити війну, що росте день у день. Богородиця невтомно, як мати, повторює, де є наша надія. Це не банківські заощадження, не соціальні гарантії, які пропонує нам реклама, не політичні партії й державні чиновники своїми договорами. Ми розуміємо, що буквально за секунду можнемо все втратити. Людству бракує молитви – цього простого засобу. У багатьох серцях немає радості, бо нема ні Бога, ні молитви, – говорить нам наша небесна Мама.

…Достатньо, щоб мама лиш прийшла…

Жийте у молитві ваше покликання, — звучать нам Її слова. Наші молитви — це батьки й матері всього того, що відбувається у світі. “Молитва є творча сила в світі”, — сказав Оріген. Сила молитви є силою Святого Духа, який оновлює лице землі і творить усе нове.

“Я лише бідна жінка, яка молиться”, — пояснює мати Тереза таємницю, звідки вона черпає сили нескінченно відповідати на викрик Ісуса: «Я спраглий!»

Цариця миру найчастіше закликає нас молитися. Коли відбувалися важкі бої під час війни у колишній Югославії, Вона повторювала декілька разів поспіль: “Моліться, моліться, моліться. “Дорогі діти, хочу, щоб ви збагнули серйозність ситуації й те, що багато з того, що відбудеться, залежить від вашої молитви. А ви мало молитеся. Дорогі діти, Я з вами і закликаю вас, аби ви всерйоз почали молитися й постити, як у перші дні Мого приходу.” (25.07.1991).Snímka9

…Сила молитви є силою Святого Духа,

який оновлює лице землі і творить усе нове…

Коли молимось, маємо надію. Цю надію Ісус нас вчить шукати у Євангелії. Його надія живилась молитвою. Ісус часто молився цілу ніч. Про надію Богородиця говорить нам уже 33 роки і 7 місяців. Втішно бачити, як по всьому світі організовують молитовні чування, безперервну молитва в різних наміреннях. “Поодинці, діти Мої, не можете зупинити зло, яке хоче заволодіти світом і його знищити.

Але з Божої волі в Моєму Синові всі разом можете усе змінити й уздоровити світ.(02.08.2011).

І у сьогоднішньо-му посланні Діва Марія заохочує нас до сили спільноти. “Будьмо разом любов’ю і прощенням для всіх тих, які вміють і хочуть любити тільки людською любов’ю, а не цією безмірною Божою любов’ю, до якої вас закликає Бог. Скільки радості може дати нам уявлення, що наша спільна з Марією любов є силою, що зупинить і те, що на людський розсуд здається неможливим. Так говорить нам у посланні від 28.02.1985: «Дорогі діти, любов’ю ви досягнете все, і навіть те, що думаєте, ніби є неможливим.».

Молитва

Господи, дякуємо Тобі за радість, яку проживаємо завжди, коли згадуємо про Твою обіцянку, що будеш із нами по всі дні, аж до кінця світу. Єднаємося з усіма, хто вибрав дорогу святості з Марією. Просимо про дар любові й прощення для тих, які вміють і хочуть любити лише людською любов’ю, а не тією безмежною, до якої нас кличеш. Посвячуємо Тобі усе людство і просимо про здійснення Твоїх планів миру через Марію. Амінь.

Терезія Гажійова

Попередня

Постіть серцем (Славко Барбарич, OFM)

Наступна

Почніть знову з натхненням дорогу святості (о. Любо Куртович)