Постіть серцем (Славко Барбарич, OFM)

Заклик Цариці миру

25 квітня 1992

“Дорогі діти! І сьогодні закликаю вас до молитви. Лише молитвою і постом можна зупинити війну. Тому, дорогі Мої діти, моліться і своїм життям свідчіть, що ви є Моїми і належите Мені, бо сатана хоче у ці похмурі дні звести якнайбільше душ. Тому закликаю вас: вирішіть вибрати Бога, а Він вас захистить і покаже, що маєте робити та якою дорогою маєте йти. Закликаю всіх тих, хто сказав Мені «так», щоб відновили посвячення Моєму Синові Ісусу і Його Серцю та Мені, щоб вас могли ще сильніше взяти як знаряддя миру в цьому неспокійному світі. Меджуґор’є є знаком для всіх вас та закликом молитися та втілювати у життя ці благодаті, які Бог вам дає. Тому, дорогі діти, прийміть усерйоз заклик до молитви. Я з вами і ваші страждання є і Моїми стражданнями. Дякую, що відповіли на Мій заклик!”

Навіть війни можуть бути зупинені молитвою й постом. Це одне з перших послань, які дала нам Богородиця. Навіть природні катастрофи зупиняються постом і молитвою. Мир залежить від молитви й від посту. Це слід прийняти всерйоз. Марія з нами і страждає разом із нами.

25 листопада 1996

“Дорогі діти! Сьогодні знову закликаю вас до молитви, щоб ви молитвою, постом і малими жертвами приготувалися на Ісусів прихід . Нехай цей час, дітки, буде для вас благодатним. Використайте кожну мить і чиніть добро, бо тільки так у своїх серцях  відчуєте народження Ісуса. Якщо ви дасте приклад власним життям і станете знаком Божої любові, радість завладне у серцях людей. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик!”

Молитва і піст є засобами, якими можемо підготуватися до приходу Ісуса. Це послання дане нам якраз перед самим початком Адвенту. Тільки молитвою й постом наші серця можуть бути очищені та підготовлені й цілковито відкриті приходу Ісуса. Молитва і піст звільняють людину від не правильного відношення до себе, до Бога, до іншим й особливо до матеріальних речей.

25 березня 1998

“Дорогі діти! І сьогодні знову закликаю вас до посту і зречень. Дітоньки, зречіться того, що перешкоджає вам бути ближчими до Ісуса. В особливий спосіб Я закликаю вас: моліться, бо тільки молитвою зумієте подолати свою волю і відкрити Божу Волю і у найменших речах. Своїм щоденним життям, діточки, ви станете прикладом і свідчитимете, що живете для Ісуса чи проти Нього і Його Волі. Дітоньки, хочу щоб ви постали апостолами любові. За любов’ю, дітоньки, вас розпізнають як моїх. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик!”

Молитва і піст допомагають нам відмовитися від усього, що заважає нам наблизитись до Ісуса. Потрібно перемогти власну волю й відкритися до волі Божої. Саме так стаємо свідками Ісуса й апостолами любові. Саме так стаємо розпізнавальними знаками Божої присутності у світі. Потрібно молитвою й постом вибороти внутрішню свободу від усього того, що відділяє нас від Ісуса.

25 жовтня 1998

“Дорогі діти! Сьогодні вас закликаю наблизитися до Мого Непорочного Серця. Закликаю вас відновити у ваших сім’ях запал перших днів, коли Я закликала вас до посту, молитви й навернення. Дітоньки, ви прийняли Мої послання з відкритими серцями, хоча не знали, що таке молитва. Сьогодні закликаю вас цілком відкритися Мені, щоб Я могла переобразити вас і повести до Серця Мого Сина Ісуса, щоб Він наповнив вас Своєю любов’ю. Так, дітоньки, знайдете істинний мир — мир, який дає вам тільки Бог. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик!”

Коли почалися явління, багато людей молилися й постили. Але з часом забули, втомилися або щось іще. Марія закликає нас віднайти перший запал і знову прийняти молитву й піст, щоб серця знову були цілковито відкритими, щоб могло продовжуватися наше переображення. Ми покликані стати подібними до Серця Ісуса й Серця Марії. Молитва і піст є засобами, якими відкриваємося до миру, який дає Бог.

Попередня

Сім’ям, щоб були сильними у Богові…

Наступна

Надія на краще завтра (Терезія Гажійова)