Боже, Отче наш (Молитва перед яслами Немовляти Ісуса з отцем Славком Барбаричем)

Боже, Отче наш, благословляємо Тебе за те, що Ти обіцяв послати Свого Сина, аби спасти нас, і що залишився вірним Своїй обітниці. В ім’я Твого Сина Ісуса, Який народився у Вифлеємі від Марії Діви й перебував серед нас спершу в скритості, просимо Тебе: даруй нам ласку з готовністю прийняти Його так, як Марія, Твоя смиренна слугиня. Нехай Він народиться в наших серцях і в серцях усіх людей, у наших сім’ях, Церкві  і цілому світі.  Благий Отче, дай нам благодать, щоб ми полишили всі інші знаки та напрямки, а прийняли з любов’ю знак хреста й напрямок до Тебе та один до одного, аби поміж нами міг буде мир, який Ти нам пропонуєш. Нехай різдвяний мир не перестає перебувати в нас, і через нас приходить до кожної людини.

Просимо Тебе, Отче, за всіх, хто блукає цим світом, не знаходячи миру, аби вони відкрили його й прийняли у Твоєму Синові.

Маріє, Мати мого Спасителя й Царице миру, через Твоє могутнє заступництво нехай наші серця наповняться миром, нехай наші сім’ї стануть спільнотами миру й служіння життю. Прийми у Свої материнські обійми кожного з нас так само, як Ти прийняла Ісуса у Вифлеємі, щоб кожен відчув себе любленим і захищеним, аби через Твоє заступництво і з Твоєю допомогою здійснилися всі задуми, які довірив Тобі в цей час Господь. Напередодні цього нового часу й ми зважуємося всім серцем і всією душею співпрацювати з Тобою, щоб Божа воля здійснилася цілковито та щоб нам було добре. Нехай буде так. Амінь!

Джерело: Glasnik mira 1/2012

Попередня

Зустріч монс. Хенріка Хосера з паломниками з України

Наступна

Приносьте мир (Терезія Гажіова)