Зустріч монс. Хенріка Хосера з паломниками з України

Дорогі друзі, хочемо поділитися з Вами великою радістю. У ці благодатні різдвяні дні ми могли зустріти й поклонитися нашому Новонародженому Спасителеві Ісусові разом із паломниками з України, яких до Меджуґор’я приїхало близько 900 осіб.

Із великою вдячністю в серці хочемо подякувати Богові за дар присутності серед нас архієпископа Хенріка Хосера та за його відкрите серце. Дякуємо архієпископові за слова, якими він звернувся до паломників з України:

image003«У ці дні вашого паломництва молимося за мир в Україні, за Україну віруючу, яка прийняла християнство ще в першому тисячолітті. Ви привозите із собою намірення, віддайте, довірте всі ці інтенції Матері Божій та Ісусові, і якщо є на те Божа воля, аби вони вислухали ці наміри. Кожен із вас є представником однієї сімї, села, міста, і за всіх людей, які вам довірені, треба тут молитися.

image002Цей час перебування тут є благословенням для вас. Використовуйте кожну годину й хвилину перебування тут, аби наблизитися до Бога й пізнати Його в молитві Розарію, у молитві Хресної дороги, пізнати Його в Таїнстві Євхаристії, на Адорації, а також пізнати Його в Таїнстві Покаяння, коли ми народжуємося для нового життя через Таїнство Прощення. Моліться за ваших земляків українців, які вимушені були виїхати за кордон в інші країни за хлібом, аби заробити грошей для сімей. За всіх них, щоб Господь благословив їх і вони щасливо могли повернутися додому. Будемо молитися за дітей, за хворих і самотніх, які залишилися вдома, за людей, які піддалися алкоголеві, за молодь, яка приймає наркотики… І вам також бажаю, щоб Господь народився у вас і щоб ви в житті й надалі йшли з Ним».

У кінці свого звернення до паломників монс. Хосер благословив усіх присутніх.

Дякуємо Небесному Отцеві за всі благодаті, подаровані в ці дні кожному людському серцю! 

Попередня

Монс. Хенрік Хосер про Меджуґор’є: "Це час і місце навернення". Тут ми проживаємо нову євангелізацію. (з інтерв’ю монс. Хенріка Хосера)

Наступна

Боже, Отче наш (Молитва перед яслами Немовляти Ісуса з отцем Славком Барбаричем)