Приступаючи до сповіді (о. Славко Барбарич, OFM)

Отче, благослови мене, щоб я зміг приступити до святої сповіді з Божої волі та згідно з настановами Святої Церкви!
• Останній раз я сповідався … (називаємо приблизну дату)
• Потім сповідуй гріхи, запитай поради. Слухай усе, що скаже тобі священник. Запам’ятай дану тобі священником покуту.

Якщо ти не знаєш загальноприйнятої молитви покаяння, укінці можеш помолитися наступними словами:

Небесний Отче, я жалію й каюсь у всьому злі, яке зробив. Я жалію, що чинив опір Твоїй Святій Волі. Своїми гріхами я поранив себе та інших людей. Я не був вдячний Тобі.
Я відрікаюсь від сатани й усіх його діл. Я відрікаюсь від усіх гріхів. Обіцяю завжди докладати зусиль, щоб за допомогою Сили Духа Святого зростати в любові.
Дякую тобі, Отче, що Ти відновляєш мене й робиш здатним творити добро! Дай мені благодать, щоб усім серцем я уникав зла, а прагнув до добра!
Я жалію, що використовував Твою доброту у своїх цілях і через це виключав себе з Твого весільного бенкету. Благослови мене та зціли. Амінь.

ПІСЛЯ СПОВІДІ
Молитва: Небесний Отче! Дякую Тобі, що Ти через Ісуса Христа оновив мене під час цієї сповіді! Дякую Тобі за радість і мир, який я тепер відчуваю. Дякую Тобі, що я наважився прийти на сповідь. Дякую Тобі, що тепер я можу прийти на Твій весільний бенкет, який Ти приготував з великою любов’ю. Нагодуй мене, голодного. Напій мене, спраглого! Учини мене Своєю Любов’ю! Освіти мене, бо я був у темряві. Поверни мене на шлях Твій, який я втратив. Дозволь відтепер радісно жити разом із Тобою!
Молю Тебе про всіх, хто шукає Твою любов і не має сил приступити до Твого столу. Нехай усі люди, примирені й радісні, прийдуть на істинний бенкет Любові.
Молю Тебе про всіх, хто не має сил відмовитися від зла. Наверни їх і зроби так, щоб і вони прийшли на Твій бенкет і сіли за стіл. Нехай ніхто не буде вигнаний із цього бенкету, який завдяки Ісусу Христу Ти приготував для всіх Своїх синів і дочок.
Я знову віддаю Тобі своє зранене серце й усі зранені серця, щоб Ти їх оновив. Зроби так, щоб відтепер я завжди був вдячний Тобі, щоб служив Тобі й користувався з повагою Твоїми дарами згідно з Твоєю волею.
Нехай так буде нині й навіки, зі мною і з усіма людьми. Амінь.

Попередня

Як Бог зцілив наш шлюб

Наступна

На вас чекає вічність (Тереза Ґажійова)