На вас чекає вічність (Тереза Ґажійова)

Послання Богородиці, Цариці миру, 25 вересня 2021 року 
“Дорогі діти! Моліться, свідчіть і радійте зі Мною, бо Всевишній Мене й надалі посилає вести вас дорогою святості. Дітоньки, будьте свідомі того, що життя коротке й на вас чекає вічність, щоб зі всіма святими прославляли Бога своїм єством. Не турбуйтеся, дітоньки, про земні речі, але прагніть Неба. Небо буде вашою ціллю, і радість запанує у вашому серці. Я з вами й усіх вас благословляю Своїм Материнським благословенням. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Ми часто стикаємося з наболілими питаннями, які викликає актуальна ситуація у світі. Нас запитують, що Богородиця в Меджуґор’ї говорить про коронавірус, вакцинацію, тести, заворушення й хаос, пов’язані з цим.
Діва Марія зосереджує наш погляд на вічність. Усе, що Вона говорить нам у посланні на ці дні, – це заклик бути схожими на Неї. Фабріс Хаджадж в одній зі своїх книг розповідає, як художники зображують Успіння Пресвятої Богородиці. Її погляд спрямований в Небо, а під Її ногами змій. Марія не дивиться на змія, Вона дивиться в Небо. Вона перемагає зло, дивлячись в Небеса. Її погляд зосереджений не на боротьбі зі злом, а на Бозі.
Богородиця запрошує нас слідувати за Нею. Попри все, що відбувається навколо, Вона закликає нас зосередити погляд на Небі. Перед нами вічність. Усе земне минуще.
Діва Марія вірно слідувала за Ісусом, Який постійно був зосереджений на найголовнішому – розпізнати, чого бажає Отець і виконати Його волю. Божа Матір жила саме так, а тепер Вона вчить цьому й нас.
Візіонери свідчать, що Богородиця приходить радісною та щасливою, бо Всевишній дозволяє Їй об’являтися нам, Її дітям, таким незвичайним чином. Отець Славко Барбарич часто повторював: «Найсильніше послання Меджуґор’я полягає в тому, що тут через Свої об’явлення присутня Діва Марія».
На початку об’явлень Вона сказала: «Я прийшла, сказати вам, що Бог існує». Це не просто інформація. Тисячі паломників можуть свідчити про те, як у Меджуґор’є їх торкнулася Божа любов, і разом з Марією вони встали на шлях святості.
Сьогодні Вона повторює нам те, що ми вже неодноразово чули: життя коротке й на вас чекає вічність, не турбуйтеся, про земні речі, але прагніть Неба, Небо буде вашою ціллю.
Відповімо з новою рішучістю в ці дні, прагнімо проживати цей момент у контакті з Богом і любити. Марія не хоче від нас неможливого навіть зараз. Вона показує нам засоби, кажучи: моліться, постіть, розважайте над Святим Письмом щодня, приступайте до святої Сповіді щомісяця, часто причащайтесь.
Це шлях святості з Марією. Ходімте з Нею, Вона надійно проведе нас і через ці неспокійні часи.
Молитва: Небесний Отче, дякуємо Тобі за те, що Ти, як і раніше, дозволяєш Марії приходити до нас. Маріє, допоможи нам стати святими, які завойовують Небо, в усьому спираючись на Тебе. Допомагай нам не впадати в земні турботи, але невпинно направляй наш погляд до вічності. Ми посвячуємо себе Тобі для здійснення Твоїх планів і намірів з нами і через нас. Амінь.

Попередня

Приступаючи до сповіді (о. Славко Барбарич, OFM)

Наступна

Прагніть неба (о. Любо Куртович, OFM)