Приношу вам Ісуса (Тереза Ґажійова)

«Світ потребує Ісуса, тому, дітоньки, шукайте Його через молитву». Такий простий і такий глибокий заклик. Ісус лагідний і сумирний серцем. Хто шукає Його в тиші свого серця, той стає подібним до Нього. 

Таким чином, коли ми шукаємо Ісуса, світ знаходить Його в нашому преображенні згідно з Його серцем. 

Тиша в школі Марії починається зі сповіді. Ми не можемо відчути миру Ісуса в нашому серці, якщо в ньому є гріх, який руйнує наше життя. «Тільки чистим серцем зможете знову відчути народження Ісуса в собі, і світло Його народження освітить ваше життя», – сказала Богородиця в посланні до візіонера Якова 25 грудня 2023 року.

«У великій Божій любові сьогодні приходжу до вас, щоб повести вас дорогою смирення та лагідності. Першою зупинкою на цій дорозі, дорогі діти, є сповідь. Відкиньте свою гордість і клякніть перед Моїм Сином. Зрозумійте, діти Мої, що не маєте нічого й не можете нічого. Єдине, що є ваше й що ви посідаєте – це гріх. Очистіться і прийміть лагідність та смирення. Мій Син міг перемогти силою, але вибрав лагідність, смирення і любов. Наслідуйте Мого Сина й дайте Мені свої руки, щоб разом піднятися нагору й перемогти» (02.07.2007 р.).

Наступний крок – продовжувати шукати Ісуса в усьому, що відбувається, – у радості й у труднощах. «Моє материнське серце знає, що є ще ті, які вірять і люблять, які шукають, як ще більше наблизитися до Мого Сина, які невтомно шукають Мого Сина – а так шукають і Мене. Це – покірні й тихі, зі своїми болями та стражданнями, що зносять у тихості, зі своїми надіями, а понад усе – зі своєю вірою» (02.01.2019 р.).

На Новий рік, 1 січня 2024 року, Богородиця закликала нас до молитви з 15.00 до 18.00 на горі Подбрдо, місці перших об’явлень. Сотні паломників зібралися, щоб разом молитися за Її намірення, як Вона забажала через візіонерку Марію Лунетті під час об’явлення 31 грудня 2023 року.

Під час молитви йшов дощ, скрізь була багнюка, вода. У момент об’явлення Богородиці небо прояснилося і запанував глибокий мир. Це був мир Ісуса, який наповнив серця всіх нас. Марія знову принесла Його нам на руках і повторила нам важливий урок у Своїй школі миру. Коли ми молимося і приносимо жертви за Її намірення, Вона радіє, бо може принести мир Ісуса у світ, який його потребує. Молитися за Її намірення – це також молитися за наші власні намірення. Мати знає, чого найбільше потребує світ і кожен із нас.

Візіонерка Марія сказала нам після об’явлення: “Богородиця прийшла радісна, молилася над нами й укінці промовила: «Дякую вам, що ви відповіли на Мій заклик і молилися в Моїх наміреннях”. Діва Марія також сказала: «Ви не пожалієте – ні ви, ні ваші діти, ні діти ваших дітей». Богородиця благословила нас”.

Так розпочався новий рік у Меджуґор’ї під проводом Марії. Для нас, хто хоче йти дорогою святості разом із Нею, це запрошення відновити нашу рішучість: пожертвувати всім заради Її намірень. Це наше освідчення в любові до Марії. Радісне дарування себе Марії, за словами Івана Павла ІІ. Totus tuus – «цілий твій». Коли ми віддаємо себе Марії для здійснення Її намірень, це приносить нам Ісуса й благословення для всіх поколінь.

Молитва

Ісусе, дякуємо, що Ти досі дозволяєш Марії приходити з Тобою на руках. Дякуємо, що розумієш нас і знаєш, що ми потребуємо матері, яка буде вести нас і в цьому новому році дорогою миру додому, до неба, до Тебе. Дякуємо, що ми завжди можемо знайти Тебе в тиші наших сердець, де чекаєш на нас зі Своїм миром. Зміцни наше бажання наполегливо й вірно шукати Тебе в молитві, щоб разом із Тобою переживати добре і зле – так, як це робив Ти, Ісусе, коли в усьому шукав Отця та Його миру в тиші Свого серця. Просимо Тебе за всіх тих, хто не знає про Тебе, про Твій мир. Об’явися їм також через нашу жертву й молитву за намірення Твоєї Матері. Маріє, даруємо Тобі цей рік за Твої намірення. Амінь.

Попередня

05.01.2024

Наступна

Ісус є мир (о. Любо Куртович, OFM)