Я з вами (Терезія Ґажійова )

Ми відсвяткували 39-у річницю об’явлень Богородиці. З кожною річницею відкривається Її новий навчальний рік. Цей сороковий рік, який почався, є особливим – історичним і біблійним.
Марія запевняє нас, що Вона з нами й чує наші взивання та молитви. Візіонери свідчать: «До тих пір, поки Марія з нами, це час благодаті. Після нього наступить відкриття таємниць. а відтак – перемога Непорочного Серця Марії».
Ті, хто пережив смерть своєї земної матері, знають, що, коли вона вмирає, земля йде з-під ніг. Її місця ніхто не може замінити. Є тільки одна мама. В одному зі своїх послань Богородиця сказала: «Дітоньки, прошу вас: прийміть із серйозністю і впроваджуйте в життя послання, щоб душа ваша не була сумною, коли Я більше не буду з вами і коли більше не буду вас вести, немов невпевнених у перших кроках дітей. Тому, дітоньки, кожного дня читайте послання, які Я вам дала, і перетворіть їх у життя». І цей час одного дня настане.
Яка це благодать знати, що ми не сироти, бо знаємо, що, крім земної матері, маємо й Небесну. Вона постійно з нами і приходить до нас на допомогу завжди, коли покличемо Її. І таким незвичайним чином Вона з нами через об’явлення в Меджуґор’ї. Вона каже: «Буду передавати вам послання так, як ніколи раніше в історії людства. Прийшла, щоб закликати людство до навернення в останній раз». Марія є нашою надією, зорею світанковою, яка вказує нам шлях посеред темноти та хвилювань цього часу. Коли живемо за Її посланнями, Вона веде нас до Ісуса – Дороги, Істини, Життя.
За 39 років в Її школі виросли мільйони апостолів по всьому світу. Вона називає нас своїми ангелами, любленими дітьми, зірками, руками, серцем, апостолами любові. Будьмо ними більшою мірою, ніж будь-коли. Це час відповідальності за даровані благодаті. Час вирішити повністю віддатися в Її розпорядження.

«Дорогі діти, приходжу до вас, тому що мене посилає Мій Син Ісус. Хочу вас вести до Нього, хочу, щоб ви в Ньому знайшли мир, справжній мир. Бо цей світ вам сьогодні не може дати того істинного миру, тому вас і сьогодні закликаю до витривалості в молитві. Моліться за Мої плани, проєкти, які хочу здійснити з цією парафією і з цілим світом. Дорогі діти, я не втомилася, тому, дорогі діти, і ви будьте невтомні. Молюся за вас усіх і заступаюся за кожного з вас у Мого Сина Ісуса. Дякую вам, дорогі діти, тому що ви й сьогодні сказали “так” і відповіли на Мій заклик», – сказала нам Богородиця 24 червня 2020 року.
В одному посланні Марія каже нам: «Ви, які сказали, що є Моїми, дайте все від себе». Для нас, котрі пережили досвід Меджуґор’я, отже, пережили Божу любов, це є викликом в цьому ювілейному році – віддатися цілковито. Приймімо рішення прожити цей рік більше на колінах за Її плани і в даруванні себе ближнім, особливо тим, хто ще не пізнав Божої любові. Небо для них – у школі Богородиці – досягається нашою молитвою і любов’ю.
Молитва: Дякуємо Тобі Маріє, за те, що Ти невтомна і постійно повторюєш нам: «Веду вас до Свого Сина…» Зроби нас чутливими до розпізнавання того, чого Ти бажаєш від нас. І допоможи нам це здійснити так, як Ти це Собі уявляєш. З Тобою молимося за нових апостолів для Твоїх планів миру. Допоможи нам не втомлюватися в молитві та любові, щоб ми свідченням свого життя притягували інших до святості життя й радості. Амінь.

Попередня

Благодатний час

Наступна

Я чую ваші взивання (о. Любо Куртович, OFM)