Різдво в Меджуґор’ї

Понад 2200 паломників з України, переважно жінки та діти, прибули до Меджуґор’я, щоб помолитися за мир. Паломництво супроводжувало близько 90 священників. Дорога з України в Меджуґор’є зазвичай займає 27 годин. Однак тепер деяким автобусам довелося чекати на кордоні на виїзді з України по 20-40 годин. Їхня подорож була жертвою, молитвою про дар відкритих сердець, щоб прийняти Царя миру.
Молитви за мир, за дар Божої любові, примирення та припинення війни лунали з Подбрдо, Кріжевця та під час спільної Літургії.
Після їхнього від’їзду Меджуґор’є було наповнене сотнями паломників з усього світу, серед яких було багато паломників зі Словаччини та Чехії. Ми з вдячністю завершили минулий рік у молитві та вирушили в новий 2023 рік. Оновлені спільною молитвою, відроджені в таїнстві Примирення, зміцнені Євхаристією, свідченнями та діленням, ми змогли відчути, що мир можливий – з нашими постійними зусиллями поставити Бога на перше місце в житті.
Дорогі друзі, від щирого серця бажаємо вам щасливого Нового року. З вдячністю та відповідальністю ми живемо тим, до чого нас запрошує Цариця миру. Живімо Її посланнями, молімось щоденно Розарій, роздумуймо над Євангелієм, щомісяця сповідаймось, часто причащаймося, постімося. Це засоби, якими Вона веде нас до Свого Сина. Створюймо молитовні групи, відновлюймо спільну молитву в сім’ях. Разом із Нею ми молимося за мир у наших серцях, сім’ях та у світі.

Попередня

06.01.2023

Наступна

Біблія виховує нас для Євхаристії (о. Славко Барбарич, OFM)