УРОЧИСТА ПОСВЯТА СЕБЕ ІСУСУ ЧЕРЕЗ РУКИ МАРІЇ, 8 грудня 2021 р. (Прочитайте заздалегідь)

У середу 8 грудня 2021 р. відбудеться урочиста посвята всіх тих хто цих 33 дні готувалися посвятити себе Ісусу Христу через руки Марії.

Як ще потрібно підготуватися до цього дня?

Приступити до Сповіді і Святого Причастя в намірі посвячення себе Ісусу Христу, як раби з любові через руки Марії. Після Святого Причастя складають Акт Особистої Посвяти. Перед цим повинні власноручно переписати текст Акту Особистої Посвяти, можете, також скористатися раніше підготовленою копією. На документі поставити підпис і дату.

Було б також доречно у цей день скласти Ісусу Христу і Його Пресвятій Матері якусь данину, як покуту за свою минулу невірність, а також, щоб через це підкреслити свою залежність від панування Ісуса і Марії. Цією даниною може бути: піст, якесь умертвлення (зречення), або милостиня. Вистачить навіть якась дрібна річ, головне, щоб була від щирого серця, бо Христос дивиться лише на добру волю.

Принаймні раз на рік, того самого дня, повинні відновляти Акт Особистої Посвяти, виконуючи ті самі вправи протягом трьох тижнів. Спасенним є відновляти його щомісяця, а навіть щоденно цими словами:
«Totus tuus ergo sum, et omnia mea tua sunt» – «Я увесь Твій, О Ісусе, і все, що моє належить Тобі, через Марію, Твою Непорочну Матір».

Я, (ім’я), грішник невірний, маю сміливість сьогодні повторити і підтвердити обітниці, які дав при Святому Хрещенні. Вкладаю їх у Твої пречисті руки, Пресвята Богородице! Відрікаюся назавжди від сатани, від усіх принад його і від усіх справ його.

Передаю себе повністю Господеві моєму Ісусу Христу, втіленій Премудрості Божій, візьму хрест свій і піду за Ним, несучи цей хрест до кінця моїх днів і зберігатиму вірність Йому пильніше, аніж зберігав донині.

Перед обличчям усіх Небесних Сил вибираю Тебе, Пресвята Богородице, моєю Матір’ю і Володаркою. Як невільник Твій, віддаю Тобі душу і тіло своє, і все, чим володію, усі блага зовнішні і внутрішні; усі добрі справи, які мені вдалося здійснити колись, які здійснюю сьогодні і які ще можу здійснити; віддаю Тобі повне, необмежене право послуговуватись мною і всім, що мені належить, без будь-яких винятків чи обмежень, згідно з Твоєю Волею і для найвищої Слави Божої у часі і вічності.

1. Приготування до урочистої посвяти вдома:

– власноруч переписати Акт посвяти, який знаходиться нижче, залишити місце на дату і підпис (поставлений після прочитання), свій (або настоятеля з вашої парафії, сповідника).

– на столі або в іншому, гідному і приготованому місці, поставити хрест, фігуру або образ із зображенням Ісуса Христа, Матері Божої, а також троянду для Марії, купити одну троянду, білу або кремового кольору, і поставити у вазі.

Святково одягнутися.

– брати участь в трансляції Св. Меси і духовно прийняти Св. Причастя у намірі посвяти себе Ісусу Христу з любові через Марію, в повну власність.

Далі, вголос прочитати Акт віддання. Підписати його і покласти на столик поруч із зображенням Марії.
Далі, стоячи на колінах, (на скільки дозволяє здоров’я), залишатися деякий тривалий час в подяці. Можна повторювати слова: «Весь (вся) твій (твоя), Маріє» або те, що Святий Дух вкладе вам у серце.

2. Приготування до урочистої посвяти в храмі:

– власноруч переписати Акт посвяти, який знаходиться нижче, залишити місце на дату і підпис (поставлений після прочитання), свій (або настоятеля з вашої парафії, сповідника).

– приготувати вазу перед фігурою або образом Матері Божої на троянди для Марії, купити одну троянду білого або кремового кольору (символ нас самих) і принести на Св. Месу, а потім скласти її в дарунок Марії, разом з іншими учасниками або самостійно.

– можна приготувати, з дозволу настоятеля, декорацію (напр., квіти, напис, хоругву…).

– особи, що присвячують себе, можуть узгодити і приготувати інші частини літургії: читання, спів псалма, молитву вірних. На Євхаристію приходимо святково вбраними, на кілька хвилин раніше і готуємося зосереджено до Св. Меси. При собі мати Акт посвяти і троянду для Марії, яку складемо перед початком Св. Меси, у заздалегідь підготовленій вазі перед фігурою або образом Матері Божої (якщо багато людей, що присвячують себе), або після початку вхідного співу (якщо мала група людей, які присвячують себе), підходячи по одному і складаючи в дар Марії.

Після прийняття Причастя і подяки вся група присвячених прочитує вголос Акт посвяти (заздалегідь узгоджений з настоятелем).

Далі скласти Акти віддання в руки священика (який після закінчення Євхаристії підпише кожен Акт).

Приймаємо благословення священика, узгоджене раніше.

Далі на колінах (на скільки дозволяє здоров’я) залишатися деякий тривалий час в подяці. Можна повторювати слова: «Весь (вся) Твій (Твоя), Маріє» або ті слова, які Св. Дух вкладе вам в серце.

3. Духовний зв’язок з нами  з Меджуґор’я

• участь у св. Месі та приймання святого Причастя з метою посвяти себе Ісусу Христу через руки Марії
• перепишіть вручну текст акта посвяти,що наводиться в наступному посиланні нижче, залишаючи місце для дати та власного підпису (підпишіть після прочитання акта), якщо можливо, для підпису вашого священика (священика з вашої парафії, сповідника);
• поставте на стіл або інше підходяще місце (сімейний вівтар) хрест та картину чи статую Господа Ісуса та Діви Марії;
• можна підготувати квітку для Діви Марії і поставити у вазу в тому місці, також підходить святково одягнутися;
• у середу 8 грудня о 10.00 (за київським часом) приєднайтеся до нас перейшовши за цим лінком: youtube.com/svetlomariino

ПОСВЯТА СЕБЕ ІСУСУ ХРИСТУ ЧЕРЕЗ МАРІЮ

…………………………………………………………………………………………………………………………………………
(ім’я та прізвище)

………………………………………………………………………………………………………………………………………….
(дата народження)

Пресвята Діво Маріє, сьогодні перед Тобою й у Твоїх руках відновлюю та підтверджую обітниці святого Хрещення.
Назавжди відрікаюся сатани, усіх його діл, а посвячуюся Пресвятому Серцю Ісуса Христа. Хочу нести свій хрест і наслідувати Христа по всі дні свого життя, згідно з волею Небесного Отця.
О Маріє, перед лицем усього небесного двору й цілої Церкви посвячуюся Твоєму Непорочному Серцю. Будь моєю Матір’ю і Царицею. У повному підпорядкуванні й любові Тобі віддаю й посвячую своє тіло та душу, своє майно, видиме й невидиме, плоди своїх добрих діл, минулих, теперішніх і майбутніх, залишаючи за Тобою всеціле і повне право розпоряджатись мною й усім, що мені належить, по Твоїй благій волі, задля більшої слави Божої тепер і навіки. Амінь.

Богородице Діво, Царице миру і примирення, молися за нас і за цілий світ. (3 рази)

………………….                                                                                                                  ………………………………..
(дата)                                                                                                                                            (підпис)

 

Молитви посвяти (завантажити в PDF): 

ДЯКУЄМО ЗА УСІ БЛАГОДАТІ

Print Friendly, PDF & Email

Попередня

Молитва за зцілення душі і тіла 03.06.2020

Наступна

АКТ ПОСВЯТИ СЕБЕ ІСУСУ ХРИСТУ ЧЕРЕЗ РУКИ МАРІЇ