Дев’ятниця перед Різдвом: 3 день

Третій день – Маріїна віра

«Щаслива та, що повірила, бо здійсниться сказане їй від Господа» (Лк. 1:45).

Єлизавета, сповнена Святим Духом, підтверджує те, що Марія носить у Своєму серці та у Своєму лоні. Богородиця, як учить нас Церква, ішла шляхом віри й зберігала свою єдність із Сином аж до підніжжя хреста. Маріїному шляху віри відомий також і меч, що прошиває душу. Шлях її віри продовжується під час вигнання до Єгипту й внутрішньої темряви, коли Марія «не розуміє» поведінки дванадцятирічного Ісуса в храмі, та все ж зберігає всі слова у Своєму серці (Лк. 2:51). Вершиною паломництва Марії у вірі є Голгофа, де Вона зі Своїм Сином пережила Його страждання на хресті. Можна сказати, що Вона помирає з Ним і відкривається для воскресіння, щоб стати Матір’ю Церкви.

(о. Любо Куртович, OFM)

«Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру до Божої любові. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – і  тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні. Діти Мої, моліться за силу віри, довіряйте Небесному Отцю й не бійтеся. Знайте, що ні одне Боже створіння не пропаде, але буде жити вічно. Кожен біль має свій кінець – і тоді починається життя у свободі там, куди всі Мої діти приходять і куди все повертається. Діти Мої, ваша боротьба важка. Буде ще важчою, але ви наслідуйте Мій приклад. Моліться за силу віри, довіряйте любові Небесного Отця. Я з вами, об’являюсь вам, підбадьорюю вас. Із безмежною материнською любов’ю голублю ваші душі. Дякую вам» (18.03.2018).

Маріє, наша Мати благословенна, що  повірила. Допоможи  нам відкрити наші серця для народження Ісуса, щоб ми могли почути Твій материнський заклик: «Не бійся – тільки віруй!» Заступайся за нас, щоб ми глибоко пережити, що віра – це єдине, що дає нам сили у випробуваннях. Онови нас силою своєї віри, щоб перед нами відкрились нові шляхи надії. У Твоїй  вірі зникає всякий страх і відбуваються чудеса.

Випроси нам дару твердої віри. І сьогодні ми просимо, щоб здійснились Твої намірення та плани миру. Амінь.

Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво. Молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід визволи нас, єдина чиста й благословенна. Владичице наша, Захиснице наша, Заступнице наша, Утішителько наша! Із Сином Твоїм примири нас, Синові Твоєму доручи нас, Синові Твоєму віддай усіх нас. Амінь.

Царице миру, молися за нас!

«Світло Марії»     

Попередня

МЕДЖУҐОР’Є IT-КОНГРЕС – ITM З 7 ПО 10 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ

Наступна

Дев’ятниця перед Різдвом: 4 день