33-х денна підготовка до посвяти святому Йосифу

Дорогі друзі!

Запрошуємо вас на 33-денну підготовку до посвяти св. Йосифу, що розпочнеться 28 вересня й закінчиться 1 листопада, в Урочистість Усіх Святих.

Нагадаємо, що Папа Франциск з 8.12.2020 до 8.12.2021 р. проголосив Рік святого Йосифа з нагоди 150-ї річниці проголошення Обручника Діви Марії покровителем вселенської Церкви.
Скористаймося цим благодатним часом – часом св. Йосифа – й оберімо можливість разом пізнавати його та досвідчити його потужне заступництво, захист та ведення.
У цих важких часах, плутанині, невизначеності нам подається його приклад як вихідна точка, у якій опиняється світ.
Сестра Люсія дос Сантос із Фатіми знала про серйозність цього часу й написала: «Фінальна битва між Господом і царством сатани буде за шлюб та сім’ю».
Св. Йосифу була довірена опіка над Ісусом і Дівою Марією, над Пресвятою Родиною. Посвятімося йому особисто та разом у наших сім’ях та спільнотах.
Посвятити себе йому означає прийняти його як свого духовного батька й хотіти бути схожим на нього, здобути його чесноти. Св. Йосиф уділяє люблячу турботу, захист, ведення тим, хто посвячений йому.
Ми неодноразово проживали посвяту Діві Марії. Посвятімо себе св. Йосифу, нам також потрібне його духовне батьківство.

Ця підготовка складена за перевіреним методом 33-денної підготовки, який прийшов з серця св. Людовіка де Монтфорта.
На наших веб-сайтах www.svitlomariji.com.ua, www.medjugorje.com.ua ви можете щодня завантажувати тексти для розважання на відповідний день.

В посвяті використані матеріали з книги: Посвята святому Йосифу, автор Дональд Келловей MIC (Конгрегація Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії).

Нехай нас супроводжує сильне заступництво св. Йосифа.

Ми з нетерпінням чекаємо, що разом проведемо час у молитві з вами.

Спільнота «Світло Марії»

Print Friendly, PDF & Email

Попередня

Приносячи надію голодному світу – гуманітарна організація Mary’s Meals

Наступна

Послання Богородиці, Цариці миру, 25 вересня 2021 року через візіонерку Марію Лунетті