Молитва серцем = Божа любов (Тереза Ґажійова)

Молитися серцем означає з любов’ю спостерігати за світом. Одне з найважливіших намірів, у якому Богородиця закликає нас молитися, – це саме молитва за дар Божої любові для тих, хто її ще не пізнав. Усе зло, яке є у світі, має лише одну причину – ми не пізнали Божої любові або віддалилися від неї.

Молитва серцем – це зустріч із Божою любов’ю. Той, кого вона торкається, починає змінюватися. Якщо ми відповідаємо на Божу любов любов’ю, відбувається навернення серця.

Серце, яке зазнало Божої любові, хоче зростати в ній, як Марія. Вона є нашим прикладом. У Своїх посланнях Вона ділиться з нами: “Дорогі діти! Моє земне життя було простим. Я любила малі речі та тішилася з них. Я любила життя, дар від Бога, навіть якщо болі й страждання пробивали Моє серце. Діти Мої, Я мала силу віри та безмежну довіру в Божу любов. Усі ті, які мають силу віри, сильніші. Віра чинить так, що живеш за добром – тоді світло Божої любові завжди приходить у потрібну мить. Це сила, яка підтримує в болю та стражданні”. “З молитвою і любов’ю можна зробити навіть те, що здається по-людськи неможливим”.

“Моліться так, щоб ваша молитва й ваше віддання Богові стали, як дороговказ”. “Нехай ваша молитва буде ще сильніша, щоб затих кожен нечистий дух розділення і війни”. “Нехай молитва буде бальзамом для вашої душі, бо плід молитви – це радість, дарування, свідчення про Бога іншим через ваше життя”. “Я з вами так довго, тому що Бог є великим у Своїй любові й у Моїй присутності”. “Це – час благодаті, поки Я з вами, використайте його. Скажіть: “Це – час для моєї душі”. Я з вами й люблю вас безмірною любов’ю”.

Дякуймо Богові, що Марія все ще з нами. Небо повторює нам із кожним Її об’явленням у Меджуґор’ї: «Я люблю тебе, я люблю тебе…» У молитві з Марією ми швидше пізнаємо Божу любов.

“Найменша сила любові вже є більшою, ніж найбільша сила руйнування”, – сказав Святіший Отець Бенедикт XVI.

Тому піднесімо наші серця до Неба й молімося з Марією:

Маріє, з Тобою – просимо: Любове Божа, прийди, зійди на цю землю.  Зціли нас, люби нас. Нехай бажання любити ще більше зростає в нас. Веди нас дорогою навернення, щоб ми могли через історію свого життя в молитві та любові вказувати іншим шлях додому – до Неба. Амінь.

Попередня

Будьте стійкими перед випробуваннями (о. Славко Барбарич, OFM)

Наступна

Молитва серцем (о. Любо Куртович, OFM)